Fenologijos srautas



Bendra 2020 metų statistika

Įvesta stebėjimų: 9654

Skirtingų rūšių: 265

Skirtingų savivaldybių: 55

Stebėtojų skaičius: 104



Stebėjimų skaičiaus kitimas Stebėjimai   Rūšys   Vietos   Savivaldybės



Naujausi stebėjimai Rikiuoti pagal stebėjimo datą | Rikiuoti pagal įvedimo datą  Visi stebėjimai
Info Data Rūšis Savivaldybė / Tiksli stebėjimo vieta Stebėtojai Skaičius Fazė
2020-11-26 Paukštvanagis (Accipiter nisus) Vilniaus m.sav. / Pūčkoriai Robertas A. 1 Z
2020-11-26 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Vilniaus m.sav. / Pūčkoriai Robertas A. 1 RM3
2020-11-26 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Vilniaus m.sav. / Pūčkoriai Robertas A. 1 RM3
2020-11-26 Juodagalvė sniegena (Pyrrhula pyrrhula) Vilniaus m.sav. / Pūčkoriai Robertas A. 20+ RM3, Z
2020-11-26 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Vilniaus m.sav. / Pūčkoriai Robertas A. 1 RM3
2020-11-26 Juodasis strazdas (Turdus merula) Vilniaus m.sav. / Pūčkoriai Robertas A. 1+1 RM3, Z
2020-11-26 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Vilniaus m.sav. / Pūčkoriai Robertas A. 1 RM3, Z
2020-11-26 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Vilniaus m.sav. / Pūčkoriai Robertas A. 1 RM3, Z
2020-11-26 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Vilniaus m.sav. / Pūčkoriai Robertas A. 8 RM3
2020-11-26 Didžioji zylė (Parus major) Vilniaus m.sav. / Verkiai Robertas A. 100+ Z
2020-11-26 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Vilniaus m.sav. / Verkiai Robertas A. 1 Z
2020-11-26 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Vilniaus m.sav. / Verkiai Robertas A. 1 RM3
2020-11-26 Juodagalvė sniegena (Pyrrhula pyrrhula) Vilniaus m.sav. / Verkiai Robertas A. 5+ Z
2020-11-26 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Vilniaus m.sav. / Verkiai Robertas A. 1 RM3, Z
2020-11-26 Svirbelis (Bombycilla garrulus) Vilniaus m.sav. / Verkiai Robertas A. 12 SRM3
2020-11-26 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Vilniaus m.sav. / Verkiai Robertas A. 1 RM3, Z
2020-11-26 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Vilniaus m.sav. / Verkiai / Neryje Robertas A. 1 RM3, Z
2020-11-25 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Kopgalis / Molas Tomas J. 1
2020-11-25 Juodagalvė sniegena (Pyrrhula pyrrhula) Šakių r.sav. / Novaraistis Robertas A., Armandas N. 6+ RM3
2020-11-25 Dirvinis sėjikas (Pluvialis apricaria) Kaišiadorių r.sav. / Baniškės Robertas A. 14 SRM3
2020-11-25 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Kaišiadorių r.sav. / Antakalnis (Rumšiškių sen.) Robertas A. 30+ RM3
2020-11-25 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Elektrėnų sav. / Elektrėnų marios Robertas A. 30+ RM3
2020-11-25 Nuodėgulė (Melanitta fusca) Elektrėnų sav. / Elektrėnų marios Robertas A. 5 SRM3
2020-11-25 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) Elektrėnų sav. / Elektrėnų marios Robertas A. ~30+~20 RM3, Z
2020-11-25 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Elektrėnų sav. / Elektrėnų marios Robertas A. 30+ RM3, Z
2020-11-25 Baltabruvis strazdas (Turdus iliacus) Elektrėnų sav. / Elektrėnai Robertas A. 1 RM3, Z
2020-11-25 Laukys (Fulica atra) Elektrėnų sav. / Elektrėnų marios Robertas A. ~120 RM3, Z
2020-11-25 Juodasis strazdas (Turdus merula) Elektrėnų sav. / Elektrėnai Robertas A. 1+1+1+1 RM3, Z
2020-11-25 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Elektrėnų sav. / Elektrėnai Robertas A. 12+~60+8 RM3
2020-11-25 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Elektrėnų sav. / Elektrėnai Robertas A. 1+1+1 RM3
2020-11-24 Tūbuotasis suopis (Buteo lagopus) Kauno r.sav. / Akademija Robertas A. 1 SRM3
2020-11-24 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Kauno r.sav. / Zapyškis Robertas A. ~30 RM3, Z
2020-11-24 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Šakių r.sav. / Novaraistis Robertas A., Armandas N. 8 Z
2020-11-24 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Šakių r.sav. / Novaraistis Robertas A., Armandas N. 2+1 SRM3
2020-11-24 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Šakių r.sav. / Novaraistis Robertas A., Armandas N. 1 RM3
2020-11-24 Tulžys (Alcedo atthis) Šakių r.sav. / Novaraistis Robertas A., Armandas N. 1 Z
2020-11-24 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Kauno m.sav. / Marva Robertas A. 3 RM3, Z
2020-11-24 Tulžys (Alcedo atthis) Kauno m.sav. / Nemuno ir Neries santaka Robertas A. 1 Z
2020-11-24 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Kauno m.sav. / Nemuno ir Jiesios santaka Robertas A. 2 RM3, Z
2020-11-24 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Kauno m.sav. / Nemuno ir Jiesios santaka Robertas A. 8 Z, SRM3
2020-11-24 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Kauno m.sav. / Aleksotas Robertas A. 1 G4
2020-11-24 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Kauno m.sav. / Kauno HE Robertas A. 1 G4
2020-11-24 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Kauno m.sav. / Kauno HE Robertas A. 2 RM3
2020-11-24 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) Kauno m.sav. / Kauno HE Robertas A. 1 RM3
2020-11-24 Šalminė antis (Netta rufina) Kauno m.sav. / Kauno HE Robertas A. 1 Z
2020-11-24 Mažasis dančiasnapis (Mergellus albellus) Kauno m.sav. / Kauno HE Robertas A. 1 RM3, Z
2020-11-24 Tulžys (Alcedo atthis) Kauno m.sav. / Kauno HE Robertas A. 1 Z
2020-11-24 Dagilis (Carduelis carduelis) Kauno m.sav. / Kauno HE Robertas A. ~30 RM3, Z
2020-11-24 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Kauno m.sav. / Kauno HE Robertas A. 2 G4
2020-11-24 Tūbuotasis suopis (Buteo lagopus) Kaišiadorių r.sav. / Antakalnis (Rumšiškių sen.) Robertas A. 1 SRM3
2020-11-24 Kovas (Corvus frugilegus) Vilniaus m.sav. / Vilkpėdė Robertas A. 1000+ RM3, Z
2020-11-24 Kuosa (Coloeus monedula) Vilniaus m.sav. / Vilkpėdė Robertas A. 2000+ RM3, Z
2020-11-23 Sniegstartė (Plectrophenax nivalis) Palangos m.sav. / Baltijos jūra, Šventoji / Šventoji, prie jūros netoli žvejo dukrų skulptūros. Eglė S. 14
2020-11-22 Žiloji antis (Aythya marila) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Kopgalis / mariose prie Jūrų muziejaus Tomas J. 2
2020-11-22 Nuodėgulė (Melanitta fusca) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Kopgalis / mariose prie Jūrų muziejaus Tomas J. 1
2020-11-22 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Prienų r.sav. / Išlaužo žuvininkystės tvenkiniai / Š. tv. Igoris S. ~50 RM3
2020-11-22 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Prienų r.sav. / Išlaužo žuvininkystės tvenkiniai / Š. tv. Igoris S. 3 RM3
2020-11-22 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Prienų r.sav. / Išlaužo žuvininkystės tvenkiniai / Š. tv. Igoris S. 2 RM3
2020-11-22 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Prienų r.sav. / Išlaužo žuvininkystės tvenkiniai / Š. tv. Igoris S. ~60 RM3
2020-11-22 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. 25 RM3, Z
2020-11-22 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. ~200 RM3, Z
2020-11-22 Laukys (Fulica atra) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. ~50 RM3
2020-11-22 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. 19 RM3
2020-11-22 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. ~60 RM3
2020-11-22 Balnuotasis kiras (Larus marinus) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. 2
2020-11-21 Slanka (Scolopax rusticola) Biržų r.sav. / Biržų giria Armandas N. 1 Z
2020-11-21 Šiaurinis kikilis (Fringilla montifringilla) Vilniaus r.sav. / Žvėryno km., Paluknio sen. Audronė E. 2 SRM1
2020-11-21 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Trakų r.sav. / Paluknio pievos Saulius M. 1 RM3
2020-11-21 Kurapka (Perdix perdix) Elektrėnų sav. / Vievis Saulius M. 8
2020-11-21 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Trakų r.sav. / Paluknio pievos Saulius M. 2 Z
2020-11-21 Tūbuotasis suopis (Buteo lagopus) Trakų r.sav. / Paluknio pievos Saulius M. 1 SRM3
2020-11-21 Tetervinas (Lyrurus tetrix) Trakų r.sav. / Paluknio pievos Saulius M. 1
2020-11-21 Ūsuotoji zylė (Panurus biarmicus) Elektrėnų sav. / ež. Ilgės / tvenkinio nendryne Igoris S. 2+
2020-11-21 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Elektrėnų sav. / ež. Ilgės Igoris S. 1 RM3
2020-11-21 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Elektrėnų sav. / ež. Ilgės / tvenkinyje šalia Igoris S. 4 RM3
2020-11-21 Ūsuotoji zylė (Panurus biarmicus) Elektrėnų sav. / Elektrėnų marios / Nendrynas Igoris S. 1+
2020-11-21 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) Elektrėnų sav. / Elektrėnų marios Igoris S. 4
2020-11-21 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Elektrėnų sav. / Elektrėnų marios Igoris S. ~50 RM3
2020-11-21 Klykuolė (Bucephala clangula) Elektrėnų sav. / Elektrėnų marios Igoris S. ~100 RM3
2020-11-21 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Elektrėnų sav. / Elektrėnų marios Igoris S. 8 RM3
2020-11-21 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Elektrėnų sav. / Elektrėnų marios Igoris S. 9 RM3
2020-11-20 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Šakių r.sav. / Novaraistis Robertas A., Armandas N. 2 RM3
2020-11-20 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Šakių r.sav. / Novaraistis Robertas A., Armandas N. 8 RM3
2020-11-20 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Šakių r.sav. / Novaraistis Robertas A., Armandas N. 1+1
2020-11-20 Paprastasis čivylis (Linaria cannabina) Kauno r.sav. / Jadagoniai Robertas A., Armandas N. ~60+~30 RM3
2020-11-20 Kurapka (Perdix perdix) Kauno r.sav. / Jadagoniai Robertas A., Armandas N. 7
2020-11-20 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Kauno m.sav. / Nemuno ir Neries santaka Robertas A. 12 Z, SRM3
2020-11-20 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Kauno m.sav. / Nemuno ir Neries santaka Robertas A. 2+2 RM3
2020-11-20 Balnuotasis kiras (Larus marinus) Kauno m.sav. / Salos parkas (Nemuno sala) Robertas A. 4
2020-11-20 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Kauno m.sav. / Salos parkas (Nemuno sala) Robertas A. 1+2+6 RM3
2020-11-20 Tulžys (Alcedo atthis) Kauno m.sav. / Salos parkas (Nemuno sala) Robertas A. 1 RM3
2020-11-20 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Kauno m.sav. / Salos parkas (Nemuno sala) Robertas A. 1+1+4 Z, SRM3
2020-11-20 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Kauno m.sav. / Nemunas, Kaunas Robertas A. 12+ RM3
2020-11-20 Laukys (Fulica atra) Kauno m.sav. / Kauno HE Robertas A. 80+ RM3
2020-11-20 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Kauno m.sav. / Kauno HE Robertas A. 52+ RM3
2020-11-20 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Kauno m.sav. / Kauno HE Robertas A. 23+ RM3
2020-11-20 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Kauno m.sav. / Kauno HE Robertas A. 1 RM3
2020-11-20 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Kauno m.sav. / Kauno HE Robertas A. 1+1 RM3
2020-11-20 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Kauno m.sav. / Kauno HE Robertas A. 1+2 RM3
2020-11-20 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Kauno m.sav. / Kauno HE Robertas A. 2 Z, SRM3