Fenologijos srautas



Bendra 2020 metų statistika

Įvesta stebėjimų: 6667

Skirtingų rūšių: 251

Skirtingų savivaldybių: 54

Stebėtojų skaičius: 89



Stebėjimų skaičiaus kitimas Stebėjimai   Rūšys   Vietos   Savivaldybės



Naujausi stebėjimai Rikiuoti pagal stebėjimo datą | Rikiuoti pagal įvedimo datą  Visi stebėjimai
Info Data Rūšis Savivaldybė / Tiksli stebėjimo vieta Stebėtojai Skaičius Fazė
2020-06-06 Klykuolė (Bucephala clangula) Zarasų r.sav. / Mateikiškė / baloje Igoris S. 12
2020-06-06 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Ignalinos r.sav. / ež.Apvardai Igoris S. 1 G3
2020-06-06 Karklinė nendrinukė (Acrocephalus palustris) Zarasų r.sav. / Matuliškė / krūmynuose Igoris S. 1 G1
2020-06-06 Laukys (Fulica atra) Zarasų r.sav. / Zavisiškė / apsemtoje pievoje Igoris S., Arsenijus S. 7 J2
2020-06-06 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) Zarasų r.sav. / Zavisiškė / apsemtoje pievoje Igoris S., Arsenijus S. 1
2020-06-06 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Zarasų r.sav. / Kimbartiškė / mažame ežeriūkštyje Igoris S., Arsenijus S. 2
2020-06-06 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Ignalinos r.sav. / Bieniūnai / kanale Igoris S., Arsenijus S. 2
2020-06-06 Klykuolė (Bucephala clangula) Ignalinos r.sav. / Bieniūnai / kanale prie siurblinės Igoris S., Arsenijus S. 7 J2
2020-06-06 Karklinė nendrinukė (Acrocephalus palustris) Ignalinos r.sav. / Bieniūnai / prie siurblinės Igoris S. 1 G1
2020-06-06 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Ignalinos r.sav. / Bieniūnai / laukuose Igoris S., Arsenijus S. ~200 M
2020-06-05 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Zarasų r.sav. / Ditkūnai Igoris S. 1 G3
2020-06-05 Pilkoji devynbalsė (Sylvia curruca) Klaipėdos r.sav. / Poškos Gražina Ž. 2 J1
2020-06-05 Mėlynoji zylė (Cyanistes caeruleus) Zarasų r.sav. / Ditkūnai Igoris S. 2 J1
2020-06-05 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Kauno r.sav. / Lukšakaimis Saulius M. 1
2020-06-05 Geltonoji kielė (Motacilla flava) Kauno r.sav. / Lomanka Saulius M. 4
2020-06-05 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Kauno r.sav. / Raudondvaris Saulius M. 7 J2
2020-06-04 Paprastoji tošinukė (Hippolais icterina) Vilniaus m.sav. / Pūčkoriai Robertas A. 1 G2
2020-06-04 Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros) Vilniaus m.sav. / Pūčkoriai Robertas A. 1+ J1
2020-06-04 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Vilniaus m.sav. / Pūčkoriai Robertas A. 1+ J1
2020-06-04 Tulžys (Alcedo atthis) Vilniaus m.sav. / Pūčkoriai Robertas A. 1+1+ J1
2020-06-04 Šiaurinė pečialinda (Phylloscopus trochiloides) Vilniaus m.sav. / Pūčkoriai Robertas A. 1+1 G2
2020-06-04 Baltoji kielė (Motacilla alba) Vilniaus m.sav. / Pūčkoriai Robertas A. 5+6+4 J2
2020-06-04 Slanka (Scolopax rusticola) Zarasų r.sav. / Ditkūnai Igoris S. 1 G3
2020-06-03 Baltoji kielė (Motacilla alba) Zarasų r.sav. / Ditkūnai Igoris S. 2 J1
2020-06-03 Grąžiagalvė (Jynx torquilla) Varėnos r.sav. / Šklėrių miškas Robertas A. 1 G3
2020-06-03 Kukutis (Upupa epops) Varėnos r.sav. / Šklėrių miškas Robertas A. 1 G3
2020-06-03 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Varėnos r.sav. / Timakavo miškas Robertas A. 2 G2
2020-06-03 Uldukas (Columba oenas) Varėnos r.sav. Robertas A. 2 J1, J2
2020-06-03 Uldukas (Columba oenas) Varėnos r.sav. / miškas Golia Robertas A. 1+2+2+5 G3
2020-06-03 Volungė (Oriolus oriolus) Varėnos r.sav. / miškas Golia Robertas A. 1+1+1 G2
2020-06-03 Sketsakalis (Falco subbuteo) Varėnos r.sav. Robertas A. 1 G3
2020-06-03 Klykuolė (Bucephala clangula) Varėnos r.sav. / Kabelių tvenkinys Robertas A. 3+ J2
2020-06-03 Pilkoji antis (Mareca strepera) Varėnos r.sav. / Kabelių tvenkinys Robertas A. 6
2020-06-03 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Varėnos r.sav. / Kabelių tvenkinys Robertas A. 1
2020-06-03 Kukutis (Upupa epops) Varėnos r.sav. / Kabeliai Robertas A. 1 G2, G3
2020-06-03 Uldukas (Columba oenas) Varėnos r.sav. / Kabeliai Robertas A. 1
2020-06-03 Pilkoji gervė (Grus grus) Varėnos r.sav. / Kabeliai Robertas A. 3+3 J2
2020-06-03 Paprastasis pelėsakalis (Falco tinnunculus) Varėnos r.sav. / Kabeliai Robertas A. 1
2020-06-03 Pievinė lingė (Circus pygargus) Varėnos r.sav. / Kabeliai Robertas A. 1
2020-06-03 Perkūno oželis (Gallinago gallinago) Varėnos r.sav. / Musteika Robertas A. 4 G2
2020-06-03 Uldukas (Columba oenas) Varėnos r.sav. / Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) Robertas A. 2
2020-06-03 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Varėnos r.sav. / Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) Robertas A. 2+2+2 G2
2020-06-03 Šaukštasnapė antis (Spatula clypeata) Varėnos r.sav. / Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) Robertas A. 1
2020-06-03 Pilkoji antis (Mareca strepera) Varėnos r.sav. / Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) Robertas A. 2+2
2020-06-03 Perkūno oželis (Gallinago gallinago) Varėnos r.sav. / Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) Robertas A. 1+1+1+1 G2
2020-06-03 Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros) Vilniaus m.sav. / Kalnų parkas Šarūnė V. 1 J1
2020-06-03 Rytinė lakštingala (Luscinia luscinia) Varėnos r.sav. / Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) Robertas A. 1+1+1+1+1+1+1+1 G2
2020-06-03 Upinis žiogelis (Locustella fluviatilis) Varėnos r.sav. / Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) Robertas A. 1 G2
2020-06-03 Raudongalvė sniegena (Carpodacus erythrinus) Varėnos r.sav. / Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) Robertas A. 1+1+1+1 G2
2020-06-03 Javinė lingė (Circus cyaneus) Varėnos r.sav. / Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) Robertas A. 1
2020-06-03 Pievinė lingė (Circus pygargus) Varėnos r.sav. / Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) Robertas A. 2+1
2020-06-03 Volungė (Oriolus oriolus) Varėnos r.sav. / Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) Robertas A. 1+1 G2
2020-06-03 Griežlė (Crex crex) Varėnos r.sav. / Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) Robertas A. 1+1+1+1 G2
2020-06-03 Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros) Varėnos r.sav. / Margionys Robertas A. 5 J2
2020-06-03 Pilkoji gervė (Grus grus) Varėnos r.sav. / Margionys Robertas A. 3 J2
2020-06-03 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Varėnos r.sav. / Margionys Robertas A. 2 G2
2020-06-03 Griežlė (Crex crex) Varėnos r.sav. / Margionys Robertas A. 1 G2
2020-06-03 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Varėnos r.sav. / Margionys Robertas A. J2
2020-06-03 Kukutis (Upupa epops) Varėnos r.sav. / Margionys Robertas A. 1 G2, G3
2020-06-03 Upinis žiogelis (Locustella fluviatilis) Zarasų r.sav. / Raginė Olegas K. 1+1 G2
2020-06-03 Perkūno oželis (Gallinago gallinago) Zarasų r.sav. / Raginė Olegas K. 1 G3
2020-06-03 Slanka (Scolopax rusticola) Zarasų r.sav. / Bikūnai Olegas K. 1 G3
2020-06-03 Margasis žiogelis (Locustella naevia) Zarasų r.sav. / Sodžiai Igoris S., Olegas K. 1 G2
2020-06-03 Plovinė vištelė (Porzana parva) Zarasų r.sav. / Bikūnai Igoris S., Olegas K. 1 G3
2020-06-03 Mažoji musinukė (Ficedula parva) Kauno r.sav. / Kulautuvos miškas Saulius M. 1 G1
2020-06-03 Lygutė (Lullula arborea) Zarasų r.sav. / Ditkūnai Igoris S. 1 G2
2020-06-02 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) Varėnos r.sav. / Degsnės (Valkininkų sen.) Robertas A. 1+1
2020-06-02 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Varėnos r.sav. Marius K. 3+ G3
2020-06-02 Kurapka (Perdix perdix) Kauno r.sav. / Nevėžio slėnis, Raudondvaris Saulius M. 2 G1
2020-06-02 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Kauno r.sav. / Nevėžis, Upytė Saulius M. 4 J2
2020-06-02 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Kauno r.sav. / Nevėžis, Upytė Saulius M. 1 G1
2020-06-02 Griežlė (Crex crex) Kauno r.sav. / Nevėžio slėnis, Raudondvaris Saulius M. 1 G1
2020-06-02 Karklinė nendrinukė (Acrocephalus palustris) Kauno r.sav. / Nevėžio slėnis, Raudondvaris Saulius M. 2 G2
2020-06-02 Mėlynoji zylė (Cyanistes caeruleus) Kauno r.sav. / Raudondvaris Saulius M. 8 J2
2020-06-02 Pilkoji devynbalsė (Sylvia curruca) Kauno r.sav. / Raudondvaris Saulius M. I1
2020-06-02 Sodinė nendrinukė (Acrocephalus dumetorum) Kauno r.sav. / Nevėžis, Upytė Saulius M. 1 G1
2020-06-02 Jerubė (Tetrastes bonasia) Zarasų r.sav. / miškas Gražutė Arūnas Č. 1+1 J2
2020-06-02 Šiaurinė pečialinda (Phylloscopus trochiloides) Visagino m. sav. / Šaškai Arūnas Č. 1+1 G2
2020-06-01 Svilikėlis (Serinus serinus) Vilniaus m.sav. / Kalnų parkas Šarūnė V. 1 G2
2020-06-01 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Vilniaus m.sav. / ež.Baltieša (Balčio) Robertas A. ~1000+~800
2020-06-01 Didžioji zylė (Parus major) Vilniaus m.sav. / ež.Baltieša (Balčio) Robertas A. 2+ J2
2020-06-01 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Vilniaus m.sav. / ež.Baltieša (Balčio) Robertas A. 1 G2
2020-06-01 Šarka (Pica pica) Vilniaus m.sav. / ež.Baltieša (Balčio) Robertas A. 2+ J2
2020-06-01 Mažoji krakšlė (Acrocephalus scirpaceus) Vilniaus m.sav. / ež.Baltieša (Balčio) Robertas A. 1 G2
2020-06-01 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) Vilniaus m.sav. / ež.Baltieša (Balčio) Robertas A. 1
2020-06-01 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Vilniaus m.sav. / ež.Baltieša (Balčio) Robertas A. 1 G3
2020-06-01 Ilgasnapė vištelė (Rallus aquaticus) Vilniaus m.sav. / ež.Baltieša (Balčio) Robertas A. 1 G3
2020-06-01 Ilgasnapė vištelė (Rallus aquaticus) Vilniaus m.sav. / Salotė Robertas A. 1
2020-06-01 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Vilniaus m.sav. / Pilaitė Robertas A. 2 I2
2020-06-01 Raudongalvė sniegena (Carpodacus erythrinus) Vilniaus m.sav. / Buivydiškės Robertas A. 1 G2
2020-06-01 Mažoji krakšlė (Acrocephalus scirpaceus) Vilniaus m.sav. / Buivydiškės Robertas A. 1 G2
2020-06-01 Karklinė nendrinukė (Acrocephalus palustris) Vilniaus m.sav. / Buivydiškės Robertas A. 1+1 G2
2020-06-01 Juodakaklis naras (Gavia arctica) Vilniaus m.sav. / Gineitiškių ežeras Robertas A. 1
2020-06-01 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) Vilniaus m.sav. Robertas A. J2
2020-06-01 Karklinė nendrinukė (Acrocephalus palustris) Vilniaus m.sav. / Zujūnai Robertas A. 1 G2
2020-06-01 Laukys (Fulica atra) Vilniaus m.sav. Robertas A. J2
2020-06-01 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Vilniaus m.sav. Robertas A. 8+8+4+6+9 J2
2020-06-01 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) Vilniaus m.sav. / Zujūnai Robertas A. 30+2+2+ L, I1, I2
2020-06-01 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Vilniaus m.sav. Robertas A. 2+3+5+6
2020-06-01 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Vilniaus m.sav. / Zujūnai Robertas A. 4+ J1