Fenologijos srautas



Bendra 2024 metų statistika

Įvesta stebėjimų: 1449

Skirtingų rūšių: 130

Skirtingų savivaldybių: 44

Stebėtojų skaičius: 49



Stebėjimų skaičiaus kitimas Stebėjimai   Rūšys   Vietos   Savivaldybės



Naujausi stebėjimai Rikiuoti pagal stebėjimo datą | Rikiuoti pagal įvedimo datą  Visi stebėjimai
Info Data Rūšis Savivaldybė / Tiksli stebėjimo vieta Stebėtojai Skaičius Fazė
2024-02-25 Pilkoji gervė (Grus grus) Kėdainių r.sav. / Truskava Aurelijus N. 2 PM1
2024-02-25 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Kėdainių r.sav. / Truskava Aurelijus N. 80 PM1
2024-02-25 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Kėdainių r.sav. / Pašilėliai Aurelijus N. 1 G1
2024-02-25 Mažasis margasis genys (Dryobates minor) Kėdainių r.sav. / Pašilėliai Aurelijus N. 2 G1, L
2024-02-25 Baltnugaris genys (Dendrocopos leucotos) Kėdainių r.sav. / Pašilėliai Aurelijus N. 1 G1
2024-02-25 Paprastasis suopis (Buteo buteo) Kėdainių r.sav. / Petkūnai Aurelijus N. 1 Z
2024-02-25 Tūbuotasis suopis (Buteo lagopus) Kėdainių r.sav. / Petkūnai Aurelijus N. 1 Z
2024-02-25 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Kėdainių r.sav. / Pavermenys Aurelijus N. 1 PM1
2024-02-25 Uldukas (Columba oenas) Kėdainių r.sav. / Pavermenys Aurelijus N. 1 PM1
2024-02-25 Juodagalvė sniegena (Pyrrhula pyrrhula) Kėdainių r.sav. / Pavermenys Aurelijus N. 7 PM1
2024-02-25 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Kėdainių r.sav. / Anciškis Aurelijus N. 2 PM1
2024-02-25 Dirvinis sėjikas (Pluvialis apricaria) Kėdainių r.sav. / Anciškis Aurelijus N. 14 PM1
2024-02-25 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Kėdainių r.sav. / Anciškis Aurelijus N. 180 PM1
2024-02-25 Dirvinis vieversys (Alauda arvensis) Kėdainių r.sav. / Kušleikiškis / Linkavos up. Aurelijus N. 1+ PM1
2024-02-25 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Kėdainių r.sav. / Kušleikiškis / Linkavos up. Aurelijus N. 1
2024-02-25 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Kėdainių r.sav. / Kušleikiškis / Linkavos up. Aurelijus N. 62 PM1
2024-02-25 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Kėdainių r.sav. / Kušleikiškis / Linkavos up. Aurelijus N. 1+2+ PM1
2024-02-25 Baltakaktė žąsis (Anser albifrons) Kėdainių r.sav. / Kušleikiškis / Linkavos up. Aurelijus N. 80 PM1
2024-02-25 Želmeninė/tundrinė žąsis (Anser fabalis/serrirostris) Kėdainių r.sav. / Kušleikiškis / Linkavos up. Aurelijus N. 1300 PM1
2024-02-25 Pilkoji gervė (Grus grus) Kėdainių r.sav. / Kušleikiškis / Linkavos up. Aurelijus N. 2+3+2+7×3 PM1
2024-02-25 Pilkoji gervė (Grus grus) Kėdainių r.sav. / Kušleikiškis / Linkavos up. Aurelijus N. 2+3+2+7×3 PM1
2024-02-25 Pilkoji gervė (Grus grus) Kauno m.sav. / Eiguliai Igoris S. 3 PM1
2024-02-25 Kovas (Corvus frugilegus) Panevėžio r.sav. / Anitava Aurelijus N. 200+ L
2024-02-25 Paprastasis nykštukas (Regulus regulus) Kauno m.sav. / Kleboniškio miškas Igoris S. 1 G1, Z
2024-02-25 Juodasis strazdas (Turdus merula) Kauno m.sav. / Kleboniškio miškas Igoris S. 1 G1
2024-02-25 Paprastasis suopis (Buteo buteo) Ukmergės r.sav. / Lėnas Aurelijus N. 2 Z
2024-02-25 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Kauno m.sav. / Eiguliai Igoris S. 2 PM1
2024-02-25 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Ukmergės r.sav. / Lėnas Aurelijus N. 1 Z
2024-02-25 Žaliukė (Chloris chloris) Ukmergės r.sav. / Lėnas Aurelijus N. 18 PM1
2024-02-25 Svilikas (Coccothraustes coccothraustes) Kauno r.sav. / Ringaudai / laukai netoli Igoris S. 9 PM1
2024-02-25 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Kauno r.sav. / Dievogala (Alšėnų sen.) / laukai netoli Igoris S., Arsenijus S., Svetlana S. 2 PM1
2024-02-25 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Kauno r.sav. / Dievogala (Alšėnų sen.) / laukai netoli Igoris S., Arsenijus S., Svetlana S. ~70 PM1
2024-02-25 Tūbuotasis suopis (Buteo lagopus) Kauno r.sav. / Dievogala (Alšėnų sen.) / laukai netoli Igoris S., Arsenijus S., Svetlana S. 1
2024-02-25 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Kauno r.sav. / Dievogala (Alšėnų sen.) / laukai netoli Igoris S., Arsenijus S., Svetlana S. 1
2024-02-25 Dirvinis vieversys (Alauda arvensis) Kauno r.sav. / Dievogala (Alšėnų sen.) / laukai netoli Igoris S., Arsenijus S., Svetlana S. 1+1+1 G1
2024-02-25 Pilkoji gervė (Grus grus) Kauno r.sav. / Dievogala (Alšėnų sen.) / laukai netoli Igoris S., Arsenijus S., Svetlana S. 2+2 G1
2024-02-25 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Marijampolės sav. / Amalvo polderis Lukas D. 3 PM1
2024-02-25 Dirvinis sėjikas (Pluvialis apricaria) Marijampolės sav. / Amalvo polderis Lukas D. ~40 SPM1
2024-02-25 Mažoji gulbė (Cygnus columbianus) Marijampolės sav. / Amalvo polderis Lukas D. 8 SPM1
2024-02-25 Tetervinas (Lyrurus tetrix) Alytaus r.sav. Lukas D. 4
2024-02-25 Baltnugaris genys (Dendrocopos leucotos) Marijampolės sav. / Buktos miškas Lukas D. 1 G1
2024-02-25 Dirvinis sėjikas (Pluvialis apricaria) Kretingos r.sav. / Lazdininkų tvenkinys Irina B. ~20
2024-02-25 Mažoji gulbė (Cygnus columbianus) Klaipėdos r.sav. / Bruzdeilynas Irina B. 9+
2024-02-25 Pietinis purplelis (Streptopelia decaocto) Kauno r.sav. / Ringaudai Igoris S. 1 G1
2024-02-25 Kuoduotoji zylė (Lophophanes cristatus) Šakių r.sav. / Paryžinės miškas Igoris S. 1 G1
2024-02-25 Kranklys (Corvus corax) Šakių r.sav. / Novaraistis Igoris S. 2 G1
2024-02-25 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Šakių r.sav. / Novaraistis Igoris S. 1
2024-02-25 Dirvinis vieversys (Alauda arvensis) Šakių r.sav. / Novaraistis Igoris S. 5+ PM2
2024-02-25 Pilkoji gervė (Grus grus) Šakių r.sav. / Novaraistis Igoris S. 2+2+1+8+7+12 PM1, G1
2024-02-25 Pilkoji meleta (Picus canus) Šakių r.sav. / Novaraistis Igoris S. 1 G1
2024-02-25 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Šakių r.sav. / Novaraistis Igoris S. 42+6+~100 PM1, PM2
2024-02-25 Paprastasis suopis (Buteo buteo) Šakių r.sav. / Novaraistis Igoris S. 1
2024-02-25 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Šakių r.sav. / Novaraistis Igoris S. 1
2024-02-25 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) Šakių r.sav. / Novaraistis Igoris S. 1
2024-02-25 Klykuolė (Bucephala clangula) Šakių r.sav. / Novaraistis Igoris S. 20
2024-02-25 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Šakių r.sav. / Novaraistis Igoris S. 1
2024-02-25 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Šakių r.sav. / Novaraistis Igoris S. 3
2024-02-25 Žąsys (Anser sp.) Šakių r.sav. / Novaraistis Igoris S. ~(50+70+200) SPM1, SPM2
2024-02-25 Pilkoji žąsis (Anser anser) Šakių r.sav. / Novaraistis Igoris S. 20 PM2, G1
2024-02-25 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Šakių r.sav. / Novaraistis Igoris S. 2 G1
2024-02-25 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Šakių r.sav. / Novaraistis Igoris S. 2 G1
2024-02-25 Žaliukė (Chloris chloris) Kauno m.sav. / Vilijampolė Kristupas B. 1 G1
2024-02-25 Juodasis strazdas (Turdus merula) Kauno m.sav. / Vilijampolė Kristupas B. 1 G1
2024-02-25 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Tauragės r.sav. / Butkeliai / (55.2369702, 22.2607064) Dovilė R. 1
2024-02-25 Šiaurinis kikilis (Fringilla montifringilla) Vilniaus m.sav. / Jeruzalė / Prie mokyklos Šarūnė V. 1 PM1
2024-02-25 Pilkoji gervė (Grus grus) Kalvarijos sav. / ež.Janavas Marija A. 2 PM1
2024-02-25 Dirvinis vieversys (Alauda arvensis) Kalvarijos sav. / ež.Janavas Marija A. 2 PM1
2024-02-25 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Kalvarijos sav. / Brazavas Marija A. 2 Z
2024-02-25 Pilkoji gervė (Grus grus) Kalvarijos sav. / Brazavas Marija A. 4 PM2
2024-02-25 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Kalvarijos sav. / Brazavas Marija A. 2
2024-02-25 Mažasis margasis genys (Dryobates minor) Kalvarijos sav. / Brazavas Marija A. 2 Z
2024-02-25 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Kalvarijos sav. / Brazavas Marija A. 2 Z
2024-02-25 Miškinis liputis (Certhia familiaris) Kalvarijos sav. / Brazavas Marija A. 2 Z
2024-02-25 Baltakaktė žąsis (Anser albifrons) Ukmergės r.sav. / Kurėnai / Lauko bala Robertas A. 23 SPM1
2024-02-25 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Ukmergės r.sav. / Šalnos / Laukai aplink Robertas A. 100+ PM1, PM2
2024-02-25 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Ukmergės r.sav. / Šalnos / Laukai aplink Robertas A. 2
2024-02-25 Dirvinis sėjikas (Pluvialis apricaria) Panevėžio r.sav. / Kuodžiai / Laukai aplink Robertas A. 100+ PM1
2024-02-25 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Panevėžio r.sav. / Kuodžiai / Laukai aplink Robertas A. 300+ PM1, PM2
2024-02-25 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Panevėžio r.sav. / Molainiai / Laukai aplink Robertas A. 6 PM1, PM2
2024-02-25 Žąsys (Anser sp.) Panevėžio r.sav. / Nausodė / Laukai aplink Robertas A. 2000+1000+ SPM2
2024-02-25 Startsakalis (Falco columbarius) Panevėžio r.sav. / Utėnai / Laukai aplink Robertas A. 1 PM1
2024-02-25 Tūbuotasis suopis (Buteo lagopus) Panevėžio r.sav. / Žvalgai / Laukai aplink Robertas A. 1 Z
2024-02-25 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Pakruojo r.sav. / Vaitkūnai / Laukai aplink Robertas A. 100+ PM1, PM2
2024-02-25 Želmeninė/tundrinė žąsis (Anser fabalis/serrirostris) Pakruojo r.sav. / Ramonaičiai / Laukai aplink Robertas A. 120+ SPM1, SPM2
2024-02-25 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Pakruojo r.sav. / Degučiai / Laukai aplink Robertas A. 1
2024-02-25 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Šiaulių r.sav. / Liutkūnai / Laukai aplink Robertas A. 30+ PM1, PM2
2024-02-25 Paprastasis čivylis (Linaria cannabina) Šiaulių r.sav. / Ginkūnai / Laukai aplink Robertas A. 1 G1
2024-02-25 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Šiaulių r.sav. / Ginkūnai / Laukai aplink Robertas A. 40+ PM1, PM2
2024-02-25 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Šiaulių r.sav. / Ginkūnai / Laukai aplink Robertas A. 18 PM1
2024-02-25 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Šiaulių r.sav. / Ginkūnai / Laukai aplink Robertas A. 12 PM1, PM2
2024-02-25 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Šiaulių r.sav. / Daujočiai / Laukai aplink Robertas A. 10 PM1, PM2
2024-02-25 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Akmenės r.sav. / Kruopiai / Laukai aplink Robertas A. 50+ PM1, PM2
2024-02-25 Kovas (Corvus frugilegus) Akmenės r.sav. / Kruopiai Robertas A. 60+ G2, L
2024-02-25 Amalinis strazdas (Turdus viscivorus) Akmenės r.sav. / Mergeluičiai / Laukai aplink Robertas A. 2 PM1
2024-02-25 Želmeninė/tundrinė žąsis (Anser fabalis/serrirostris) Akmenės r.sav. / Mergeluičiai / Laukai aplink Robertas A. 40+ SPM1, SPM2
2024-02-25 Pilkoji gervė (Grus grus) Akmenės r.sav. / Mergeluičiai / Laukai aplink Robertas A. 2 G1, G2
2024-02-25 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Akmenės r.sav. / Mergeluičiai / Laukai aplink Robertas A. 50+ PM1, PM2
2024-02-25 Dirvinis vieversys (Alauda arvensis) Akmenės r.sav. / Mergeluičiai / Laukai aplink Robertas A. 6+ PM2, G1
2024-02-25 Pilkoji gervė (Grus grus) Akmenės r.sav. / Kinkiai I / Miškas Robertas A. 2 G1
2024-02-25 Tūbuotasis suopis (Buteo lagopus) Akmenės r.sav. / Kinkiai I / Miškas Robertas A. 1 Z