Fenologijos stebėjimai


Filtrai Viso: 3967


 Įvesti    Fenologijos srautas
Info Data Rūšis Savivaldybė / Tiksli stebėjimo vieta Stebėtojai Skaičius Fazė
2024-04-12 Paprastasis pelėsakalis (Falco tinnunculus) Akmenės r.sav. / Bambalai Aurelijus N. 1 PM1
2024-04-12 Paprastasis kiras (Larus canus) Biržų r.sav. / Paringužiai / laukų bala Birutė M. 2 PM2
2024-04-12 Žiloji antis (Aythya marila) Biržų r.sav. / Gulbinų tvenkinys (Gulbinų ežeras) Birutė M. 2 SPM1
2024-04-12 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Biržų r.sav. / Gulbinų tvenkinys (Gulbinų ežeras) / krantinė Birutė M. 1 PM1
2024-04-12 Nendrinis žiogelis (Locustella luscinioides) Zarasų r.sav. / Paupinė Olegas K. 1 PM1
2024-04-12 Paprastoji raudonuodegė (Phoenicurus phoenicurus) Molėtų r.sav. / Molėtai Arūnas Č. 1 PM1
2024-04-12 Gaidukas (Calidris pugnax) Molėtų r.sav. / Arnionių žuvininkystės tvenkiniai Arūnas Č. 20 PM1
2024-04-12 Pilkoji devynbalsė (Sylvia curruca) Molėtų r.sav. / Arnionių žuvininkystės tvenkiniai Arūnas Č. 1 PM1, G1
2024-04-12 Juodagalvė devynbalsė (Sylvia atricapilla) Molėtų r.sav. / Arnionių žuvininkystės tvenkiniai Arūnas Č. 1 PM1, G1
2024-04-12 Žaliakojis tulikas (Tringa nebularia) Molėtų r.sav. / Joniškis Arūnas Č. 2 SPM1
2024-04-12 Baltabruvis nykštukas (Regulus ignicapilla) Širvintų r.sav. / Boruvka (Alionių sen.) / Boruvkos miškas Kęstutis J. 1 G1
2024-04-12 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai Robertas A. 2+2 G2
2024-04-12 Pilkoji devynbalsė (Sylvia curruca) Šilutės r.sav. / Ventės ragas / Krūmuose Vytautas E. 1 PM1
2024-04-12 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai Robertas A. 2 G2
2024-04-12 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai Robertas A. 2 G2
2024-04-12 Pilkoji žąsis (Anser anser) Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai Robertas A. 2 G2, I2
2024-04-12 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai Robertas A. 1+1+1 G2
2024-04-12 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai Robertas A. 2+2 G2
2024-04-12 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai Robertas A. 69+ G2
2024-04-12 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai Robertas A. 10+ G2
2024-04-12 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai Robertas A. 6+ G2
2024-04-12 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai Robertas A. 6+
2024-04-12 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai Robertas A. 13+
2024-04-12 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai Robertas A. 11+
2024-04-12 Laukys (Fulica atra) Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai Robertas A. 36+ G2

* neprisijungus matomi tik einamųjų metų stebėjimai.