Fenologijos stebėjimai


Filtrai Viso: 1740


 Įvesti    Fenologijos srautas
Info Data Rūšis Savivaldybė / Tiksli stebėjimo vieta Stebėtojai Skaičius Fazė
2024-03-03 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Šakių r.sav. / Novaraistis Igoris S., Loreta B. 2 G1
2024-03-03 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Kauno r.sav. / Luobinė Igoris S. 1 G1
2024-03-03 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Kalvarijos sav. / ež.Janavas Marija A. 2 G1
2024-03-03 Želmeninė žąsis (Anser fabalis) Kalvarijos sav. / ež.Janavas Marija A. 2
2024-03-03 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Kalvarijos sav. / ež.Janavas Marija A. ~50 PM1, PM2
2024-03-03 Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. 1 PM1
2024-03-03 Paprastasis čivylis (Linaria cannabina) Utenos r.sav. / Utena Daiva N. 1 G1
2024-03-02 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) Pasvalio r.sav. / Pumpėnai (miestelis) Arūnas Č. 5 PM1
2024-03-02 Lygutė (Lullula arborea) Švenčionių r.sav. / Labanoro giria Daiva N. 1+2 PM1
2024-03-02 Baltakaktė žąsis (Anser albifrons) Kauno r.sav. / Vainatrakis Kristupas B., Lukas D. 28 SPM1
2024-03-02 Želmeninė žąsis (Anser fabalis) Kauno r.sav. / Vainatrakis Kristupas B., Lukas D. 32 SPM1
2024-03-02 Tundrinė žąsis (Anser serrirostris) Kauno r.sav. / Vainatrakis Kristupas B., Lukas D. 228 SPM2
2024-03-02 Pilkoji gervė (Grus grus) Kauno r.sav. / Vainatrakis Kristupas B., Lukas D. 17 PM2
2024-03-02 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Kauno r.sav. / Vainatrakis Kristupas B., Lukas D. 22 PM1
2024-03-02 Paprastasis čivylis (Linaria cannabina) Kauno r.sav. / Girininkai (Rokų sen.) Kristupas B., Lukas D. 3 PM1
2024-03-02 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) Kauno r.sav. / Girmuonio tvenkinys Kristupas B., Lukas D. 4 PM1
2024-03-02 Mažasis dančiasnapis (Mergellus albellus) Kauno r.sav. / Girmuonio tvenkinys Kristupas B., Lukas D. 2 SPM1
2024-03-02 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Kauno r.sav. / Girmuonio tvenkinys Kristupas B., Lukas D. 5
2024-03-02 Klykuolė (Bucephala clangula) Prienų r.sav. / Šilavoto žuvininkystės tvenkiniai Kristupas B., Lukas D. 29 PM1
2024-03-02 Tundrinė žąsis (Anser serrirostris) Prienų r.sav. / Šilavoto žuvininkystės tvenkiniai Kristupas B., Lukas D. 67 PM2
2024-03-02 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Kauno r.sav. / Dievogala (Alšėnų sen.) Kristupas B., Lukas D. 1 PM1
2024-03-02 Tūbuotasis suopis (Buteo lagopus) Kauno r.sav. / Dievogala (Alšėnų sen.) Kristupas B., Lukas D. 1 SPM1
2024-03-02 Baltakaktė žąsis (Anser albifrons) Kauno r.sav. / Ežerėlio (Žiemkelio) pieva Kristupas B., Lukas D. 1+7+5 SPM1
2024-03-02 Tundrinė žąsis (Anser serrirostris) Kauno r.sav. / Ežerėlio (Žiemkelio) pieva Kristupas B., Lukas D. 80+40+75 SPM1, SPM2
2024-03-02 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Kauno r.sav. / Ežerėlio (Žiemkelio) pieva Kristupas B., Lukas D. 3 G1

* neprisijungus matomi tik einamųjų metų stebėjimai.