Fenologijos srautas



Bendra 2022 metų statistika

Įvesta stebėjimų: 5426

Skirtingų rūšių: 260

Skirtingų savivaldybių: 55

Stebėtojų skaičius: 69



Stebėjimų skaičiaus kitimas Stebėjimai   Rūšys   Vietos   Savivaldybės



Naujausi stebėjimai Rikiuoti pagal stebėjimo datą | Rikiuoti pagal įvedimo datą  Visi stebėjimai
Info Data Rūšis Savivaldybė / Tiksli stebėjimo vieta Stebėtojai Skaičius Fazė
2022-06-26 Kalninė kielė (Motacilla cinerea) Šilutės r.sav. / Švėkšna Saulius M. 2
2022-06-25 Baltabruvis nykštukas (Regulus ignicapilla) Kauno r.sav. / Kačerginės miškas Povilas A. 1 G1
2022-06-24 Kukutis (Upupa epops) Kauno r.sav. / Raudondvaris Saulius M. 1
2022-06-23 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Kauno r.sav. / Lomankos miškas Saulius M. 1
2022-06-23 Uldukas (Columba oenas) Ukmergės r.sav. / Kurėnai / Laukai aplink Robertas A. 1
2022-06-23 Geltonoji kielė (Motacilla flava) Ukmergės r.sav. / Kurėnai / Laukai aplink Robertas A. 5+ J3
2022-06-23 Upinis kirlikas (Charadrius dubius) Ukmergės r.sav. / Kurėnai / Laukai aplink Robertas A. 8+ J3
2022-06-23 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Ukmergės r.sav. / Kurėnai / Laukai aplink Robertas A. 16+ J3, M
2022-06-23 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Ukmergės r.sav. / Žilvičiupis / Laukai aplink Robertas A. 1 G2
2022-06-23 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Panevėžio r.sav. / Kazimierava / Laukai aplink Robertas A. 1 G2
2022-06-23 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Panevėžio r.sav. / Paberžis / Laukai aplink Robertas A. 1 G2
2022-06-17 Raudongalvė sniegena (Carpodacus erythrinus) Vilniaus r.sav. / Pajoniškė Šarūnė V. 1 I1
2022-06-23 Griežlė (Crex crex) Biržų r.sav. / Jackonys / Laukai aplink Robertas A. 1 G2
2022-06-23 Mažoji tošinukė (Iduna caligata) Biržų r.sav. / Jackonys / Laukai aplink Robertas A. 2 G2
2022-06-23 Griežlė (Crex crex) Pasvalio r.sav. / Dičiūnai / Laukai aplink Robertas A. 1 G2
2022-06-23 Karklinė nendrinukė (Acrocephalus palustris) Pasvalio r.sav. / Dičiūnai / Laukai aplink Robertas A. 1 G2
2022-06-22 Griežlė (Crex crex) Pasvalio r.sav. / Smilgeliai (Pumpėnų sen.) / Laukai aplink Robertas A. 1 G2
2022-06-22 Griežlė (Crex crex) Pasvalio r.sav. / Sereikoniai / Laukai aplink Robertas A. 1 G2
2022-06-22 Uldukas (Columba oenas) Pasvalio r.sav. / Sereikoniai / Laukai aplink Robertas A. 1
2022-06-22 Kurapka (Perdix perdix) Pasvalio r.sav. / Molynė (Pumpėnų sen.) / Laukai aplink Robertas A. 1+1 G2
2022-06-22 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Pasvalio r.sav. / Lavėnai Robertas A. 1+ J2
2022-06-22 Gegutė (Cuculus canorus) Pasvalio r.sav. / Pušalotas (miestelis) / Laukai aplink Robertas A. 1 G3
2022-06-22 Griežlė (Crex crex) Pasvalio r.sav. / Pušalotas (miestelis) / Laukai aplink Robertas A. 1 G2
2022-06-22 Kurapka (Perdix perdix) Pasvalio r.sav. / Dičiūnai / Laukai aplink Robertas A. 1 G3
2022-06-22 Griežlė (Crex crex) Pasvalio r.sav. / Dičiūnai / Laukai aplink Robertas A. 1 G2
2022-06-22 Rudoji devynbalsė (Sylvia communis) Pasvalio r.sav. / Palėveniai / Laukai aplink Robertas A. 2+ J2
2022-06-22 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Pasvalio r.sav. / Toliūnai / Laukai aplink Robertas A. ~100 M, RM1
2022-06-22 Griežlė (Crex crex) Pasvalio r.sav. / Vytėnai / Laukai aplink Robertas A. 1 G2
2022-06-22 Svilikėlis (Serinus serinus) Pasvalio r.sav. / Mikoliškis Robertas A. 1 G2
2022-06-22 Paprastoji tošinukė (Hippolais icterina) Pasvalio r.sav. / Mikoliškis Robertas A. 1 G2
2022-06-22 Baltoji kielė (Motacilla alba) Pasvalio r.sav. / Pušalotas (miestelis) Robertas A. 4 J3
2022-06-22 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Pasvalio r.sav. / Pušalotas (miestelis) Robertas A. 1 G2
2022-06-22 Paprastoji tošinukė (Hippolais icterina) Pasvalio r.sav. / Pumpėnai (miestelis) Robertas A. 1+1 G2
2022-06-22 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Pasvalio r.sav. / Pumpėnai (miestelis) / Laukai aplink Robertas A. 1 G2
2022-06-22 Baltoji kielė (Motacilla alba) Pasvalio r.sav. / Pumpėnai (miestelis) / Laukai aplink Robertas A. 5 J3
2022-06-22 Dirvinis vieversys (Alauda arvensis) Pasvalio r.sav. / Puodžiūnai / Laukai aplink Robertas A. 1+ J2
2022-06-22 Dagilis (Carduelis carduelis) Pasvalio r.sav. / Sereikoniai / Laukai aplink Robertas A. 7 J3
2022-06-22 Paprastasis čivylis (Linaria cannabina) Pasvalio r.sav. / Sereikoniai / Laukai aplink Robertas A. 5+ J3
2022-06-22 Karklinė nendrinukė (Acrocephalus palustris) Pasvalio r.sav. / Sereikoniai / Laukai aplink Robertas A. 1 G2
2022-06-22 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Pasvalio r.sav. / Sereikoniai / Laukai aplink Robertas A. 1+1+1 J3, J2
2022-06-22 Pievinė lingė (Circus pygargus) Pasvalio r.sav. / Sereikoniai / Laukai aplink Robertas A. 1+1 G2
2022-06-22 Raudongalvė sniegena (Carpodacus erythrinus) Pasvalio r.sav. / Sereikoniai / Laukai aplink Robertas A. 1 G2
2022-06-22 Paprastasis purplelis (Streptopelia turtur) Ukmergės r.sav. / Varlėnai / Laukai aplink Robertas A. 1
2022-06-22 Šiaurinė pečialinda (Phylloscopus trochiloides) Palangos m.sav. / Palanga / Prie Rąžės upelio, šalia Basanavičiaus g. Mantas J. 1
2022-06-22 Putpelė (Coturnix coturnix) Ukmergės r.sav. / Šešuoliai (kaimas) Kęstutis J. 1 G3
2022-06-18 Kurapka (Perdix perdix) Klaipėdos r.sav. / Liaunai Gražina Ž. 1 G1
2022-06-18 Juodagalvė devynbalsė (Sylvia atricapilla) Klaipėdos r.sav. / Liaunai Gražina Ž. 5 J3
2022-06-19 Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros) Klaipėdos r.sav. / Poškos Gražina Ž. 3 J3
2022-06-19 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Klaipėdos r.sav. / Poškos Gražina Ž. 6 J2
2022-06-19 Didžioji kuolinga (Numenius arquata) Švenčionių r.sav. / Balingradas Augustas Š. 32 RM2
2022-06-20 Žvirblinė pelėda (Glaucidium passerinum) Vilniaus m.sav. / Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas) Augustas Š. 2 J3
2022-06-18 Kurapka (Perdix perdix) Anykščių r.sav. / Putinas Aurelijus N. 2+1
2022-06-19 Uldukas (Columba oenas) Anykščių r.sav. / Naujasėdis Aurelijus N. 1
2022-06-17 Margasparnė musinukė (Ficedula hypoleuca) Kauno r.sav. / Raudondvaris Saulius M. 8 J2
2022-06-19 Uldukas (Columba oenas) Kauno r.sav. / Naujatriobiai (Raudondvario sen.) Saulius M. 10 M
2022-06-19 Kurapka (Perdix perdix) Kauno r.sav. / Naujatriobiai (Raudondvario sen.) Saulius M. 2
2022-06-19 Pilkoji starta (Emberiza calandra) Varėnos r.sav. / Margionys / laukai aplink Robertas A. 1+ G2
2022-06-19 Sketsakalis (Falco subbuteo) Varėnos r.sav. Robertas A. 1+1 I2
2022-06-19 Tetervinas (Lyrurus tetrix) Varėnos r.sav. Robertas A. 1
2022-06-19 Javinė lingė (Circus cyaneus) Varėnos r.sav. / miškas Golia Robertas A. 1
2022-06-19 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Varėnos r.sav. / miškas Golia Robertas A. M, RM1
2022-06-19 Uldukas (Columba oenas) Varėnos r.sav. / miškas Golia Robertas A. 1+1+1+ G2, I2, J2
2022-06-19 Lygutė (Lullula arborea) Varėnos r.sav. / miškas Golia Robertas A. 1+ J2
2022-06-19 Amalinis strazdas (Turdus viscivorus) Varėnos r.sav. / miškas Golia Robertas A. 4+ J3
2022-06-19 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Varėnos r.sav. / miškas Golia Robertas A. 6 J3
2022-06-19 Paprastasis kūltupys (Oenanthe oenanthe) Varėnos r.sav. / miškas Golia Robertas A. 5+ J3
2022-06-19 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Varėnos r.sav. / Kapiniškių miškas Robertas A. 2+ J2
2022-06-19 Uldukas (Columba oenas) Varėnos r.sav. / Kapiniškių miškas Robertas A. 2+2+1 G2, I2, J2
2022-06-19 Lygutė (Lullula arborea) Varėnos r.sav. / Kapiniškių miškas / Miškas Robertas A. 5+ J3
2022-06-19 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Varėnos r.sav. / Bakanausko ežeras / Miškas Robertas A. 2+ J2
2022-06-19 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Varėnos r.sav. / Bakanausko ežeras Robertas A. 1+ G2
2022-06-19 Paprastoji kiauliukė (Saxicola rubetra) Varėnos r.sav. / Bakanausko ežeras Robertas A. 1+ G2
2022-06-19 Volungė (Oriolus oriolus) Varėnos r.sav. / Bakanausko ežeras / Miškas Robertas A. 1+1 G2
2022-06-18 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Varėnos r.sav. / Margionys / laukai aplink Robertas A. 1
2022-06-18 Griežlė (Crex crex) Varėnos r.sav. / Margionys / laukai aplink Robertas A. 1+1 G2, G3
2022-06-18 Kurapka (Perdix perdix) Varėnos r.sav. / Margionys / laukai aplink Robertas A. 1+ G2, G3
2022-06-18 Uldukas (Columba oenas) Varėnos r.sav. / Margionys / laukai aplink Robertas A. 1+
2022-06-18 Dagilis (Carduelis carduelis) Varėnos r.sav. / Margionys Robertas A. 4+ J3
2022-06-18 Baltoji kielė (Motacilla alba) Varėnos r.sav. / Margionys Robertas A. 5+ J3
2022-06-18 Kukutis (Upupa epops) Varėnos r.sav. / Margionys Robertas A. 1+ G2, G3
2022-06-18 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Varėnos r.sav. / Margionys / laukai aplink Robertas A. 2+2+ I2, J2
2022-06-18 Upinis žiogelis (Locustella fluviatilis) Varėnos r.sav. / Margionys / Skroblus Robertas A. 1+ G2
2022-06-18 Paprastoji tošinukė (Hippolais icterina) Varėnos r.sav. / Margionys Robertas A. 1+1+1 G2
2022-06-18 Margasis žiogelis (Locustella naevia) Varėnos r.sav. / Margionys / laukai aplink Robertas A. 1+ G2
2022-06-18 Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros) Varėnos r.sav. / Margionys Robertas A. 1+1+1+1 G2
2022-06-18 Paprastoji raudonuodegė (Phoenicurus phoenicurus) Varėnos r.sav. / Margionys Robertas A. 6+ J3
2022-06-18 Paukštvanagis (Accipiter nisus) Anykščių r.sav. / Juodžgalys Aurelijus N. 1
2022-06-18 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Anykščių r.sav. / Čiunkiai Aurelijus N. 1 G2
2022-06-18 Griežlė (Crex crex) Anykščių r.sav. / Čiunkiai Aurelijus N. 1 G2
2022-06-18 Putpelė (Coturnix coturnix) Anykščių r.sav. / Čiunkiai Aurelijus N. 1 G2
2022-06-19 Putpelė (Coturnix coturnix) Anykščių r.sav. / Naujasėdis Aurelijus N. 1 G2
2022-06-19 Sketsakalis (Falco subbuteo) Anykščių r.sav. / Naujasėdis Aurelijus N. 1
2022-06-19 Paukštvanagis (Accipiter nisus) Anykščių r.sav. / Naujasėdis Aurelijus N. 1
2022-06-19 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Anykščių r.sav. / Naujasėdis Aurelijus N. 1
2022-06-18 Pievinė lingė (Circus pygargus) Raseinių r.sav. / Užkalniai / laukai netoli Igoris S. 1
2022-06-18 Šarka (Pica pica) Skuodo r.sav. / Mockaičiai / laukai netoli Igoris S. 6 J3
2022-06-18 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Skuodo r.sav. / Puokė / laukai netoli Igoris S. 1
2022-06-18 Didžioji krakšlė (Acrocephalus arundinaceus) Plungės r.sav. / Pakastuvos prūdas (ež.Pakastuvas) Igoris S. 1 G1
2022-06-18 Ežerinė nendrinukė (Acrocephalus schoenobaenus) Plungės r.sav. / Pakastuvos prūdas (ež.Pakastuvas) Igoris S. 1+1 G2
2022-06-18 Raudongalvė sniegena (Carpodacus erythrinus) Plungės r.sav. / Pakastuvos prūdas (ež.Pakastuvas) Igoris S. 1 G1