Fenologijos srautas



Bendra 2023 metų statistika

Įvesta stebėjimų: 313

Skirtingų rūšių: 82

Skirtingų savivaldybių: 25

Stebėtojų skaičius: 24



Stebėjimų skaičiaus kitimas Stebėjimai   Rūšys   Vietos   Savivaldybės



Naujausi stebėjimai Rikiuoti pagal stebėjimo datą | Rikiuoti pagal įvedimo datą  Visi stebėjimai
Info Data Rūšis Savivaldybė / Tiksli stebėjimo vieta Stebėtojai Skaičius Fazė
2023-01-28 Kuoduotoji zylė (Lophophanes cristatus) Zarasų r.sav. / Ditkūnai Igoris S. 1 Z
2023-01-28 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Zarasų r.sav. / Ditkūnai Igoris S. 8 Z
2023-01-28 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Zarasų r.sav. / Ditkūnai Igoris S. 1 Z
2023-01-28 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Zarasų r.sav. / Ditkūnai Igoris S. 1 Z
2023-01-28 Mažasis margasis genys (Dryobates minor) Zarasų r.sav. / Ditkūnai Igoris S. 1 Z
2023-01-28 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Anykščių r.sav. / Klevėnai Igoris S. 1
2023-01-28 Paprastasis suopis (Buteo buteo) Vilniaus m.sav. / Valakupiai Robertas A. 1 Z
2023-01-28 Alksninukas (Spinus spinus) Vilniaus m.sav. / Valakupiai Robertas A. ~70 Z
2023-01-28 Juodagalvė sniegena (Pyrrhula pyrrhula) Vilniaus m.sav. / Valakupiai Robertas A. 8 Z
2023-01-28 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Vilniaus m.sav. / Neris, Vilnius / Valakampiai Robertas A. 11 Z
2023-01-28 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. 1 Z
2023-01-28 Bukutis (Sitta europaea) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. 1+1 G1
2023-01-28 Ilgauodegė zylė (Aegithalos caudatus) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. 7+ Z
2023-01-28 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. 1 G1
2023-01-28 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. 1+1+ G1
2023-01-28 Mažasis margasis genys (Dryobates minor) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. 1 G1
2023-01-28 Alksninukas (Spinus spinus) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. ~40 Z
2023-01-28 Juodagalvė sniegena (Pyrrhula pyrrhula) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. 6+5 Z
2023-01-28 Juodasis strazdas (Turdus merula) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. 1 Z
2023-01-28 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. 1 Z
2023-01-28 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Vilniaus m.sav. / Antakalnis / Neris Robertas A. 1 Z
2023-01-28 Mėlynoji zylė (Cyanistes caeruleus) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. 1+1+1+ G1
2023-01-28 Didžioji zylė (Parus major) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. 1+1+1+1+1+ G1
2023-01-28 Svilikas (Coccothraustes coccothraustes) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. 5+4+2+1+ Z
2023-01-28 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. 7 Z
2023-01-28 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Elektrėnų sav. / Kloniniai Mijaugonys Kristupas B. 10 Z
2023-01-28 Paprastasis suopis (Buteo buteo) Elektrėnų sav. / Naujosios Kietaviškės Kristupas B. 2 Z
2023-01-28 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Elektrėnų sav. / Elektrėnų marios / prie kanalo Kristupas B. 1 Z
2023-01-28 Laukys (Fulica atra) Elektrėnų sav. / Elektrėnų marios / prie kanalo Kristupas B. 6 Z
2023-01-28 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) Elektrėnų sav. / Elektrėnų marios Kristupas B. 63 Z
2023-01-28 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Elektrėnų sav. / Elektrėnų marios / kanalas Kristupas B. 29 Z
2023-01-28 Klykuolė (Bucephala clangula) Elektrėnų sav. / Elektrėnų marios Kristupas B. 117 Z
2023-01-26 Pilkoji gervė (Grus grus) Kėdainių r.sav. / Trakučiai Kęstutis J. 1 Z
2023-01-22 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Šakių r.sav. / Karkazai / virš Nemuno upės Rimvydas J. 4 Z
2023-01-26 Miškinis liputis (Certhia familiaris) Kalvarijos sav. / Sūsninkai / Miškas Irmantas Š. 5+ G1
2023-01-25 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Kalvarijos sav. / Mergutrakis / Miškas Irmantas Š. 1 G1
2023-01-26 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Kalvarijos sav. / Sūsninkai / Miškas Irmantas Š. 2 G1
2023-01-26 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Kalvarijos sav. / Sūsninkai / Miškas Irmantas Š. 1 G1
2023-01-26 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Kalvarijos sav. / Palnyčia / Miškelis Irmantas Š. 1 G1
2023-01-26 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Kalvarijos sav. / Barkai / Miškas Irmantas Š. 1 G1
2023-01-26 Miškinis liputis (Certhia familiaris) Kalvarijos sav. / Barkai / Miškas Irmantas Š. 5+ G1
2023-01-26 Ilgauodegė zylė (Aegithalos caudatus) Vilniaus m.sav. / Verkiai Augis A. 12+
2023-01-25 Javinė lingė (Circus cyaneus) Šilutės r.sav. / Mockiai Vytautas E. 1 Z
2023-01-06 Rudakaklis naras (Gavia stellata) Palangos m.sav. / Baltijos jūra, Palangos tiltas Irina B. 5
2023-01-09 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Palangos m.sav. / Baltijos jūra, Palangos tiltas Irina B. 1
2023-01-09 Jūrinis bėgikas (Calidris maritima) Palangos m.sav. / Baltijos jūra, Palangos tiltas Irina B. 1
2023-01-17 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Klaipėdos m. sav. (be Kopgalio ir Smiltynės) / Smeltalė (Smeltė), Klaipėda Irina B. 2
2023-01-17 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Šilutės r.sav. / Mingė (Minija) Irina B. 6
2023-01-17 Mažasis dančiasnapis (Mergellus albellus) Šilutės r.sav. / ež. Krokų Lanka Irina B. 2
2023-01-17 Baltakaktė žąsis (Anser albifrons) Šilutės r.sav. / ež. Krokų Lanka Irina B. 10 PM1
2023-01-17 Pilkoji žąsis (Anser anser) Šilutės r.sav. / ež. Krokų Lanka / prieš ferma Irina B. 500 PM1
2023-01-17 Rudasis peslys (Milvus milvus) Klaipėdos r.sav. / Ketvergiai Irina B. 3 G1
2023-01-24 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) Palangos m.sav. / Baltijos jūra, Palangos tiltas Irina B. 10
2023-01-24 Ledinė antis (Clangula hyemalis) Palangos m.sav. / Baltijos jūra, Palangos tiltas Irina B. 1
2023-01-23 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Ukmergės r.sav. / Valų miškas Kęstutis J. 1 G1
2023-01-23 Didžioji zylė (Parus major) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. 1 G1
2023-01-22 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Kauno r.sav. / Nevėžio slėnis, Raudondvaris Saulius M. 11 Z
2023-01-21 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. 1
2023-01-21 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. 1
2023-01-21 Klykuolė (Bucephala clangula) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. ~20 Z
2023-01-21 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. 2
2023-01-21 Balnuotasis kiras (Larus marinus) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. 1 Z
2023-01-21 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. 3+7 Z
2023-01-21 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. ~100 Z
2023-01-21 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. 9 Z
2023-01-21 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Elektrėnų sav. / Pievaičiai / Prie Vilnius - Kaunas kelias Aurelijus N. 1 Z
2023-01-20 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Kauno r.sav. / Nevėžio slėnis, Raudondvaris Saulius M. 4 Z
2023-01-19 Didžioji zylė (Parus major) Ukmergės r.sav. / Šešuolių giria Kęstutis J. 1 G1
2023-01-19 Juodoji zylė (Periparus ater) Ukmergės r.sav. / Šešuolių giria Kęstutis J. 1 G1
2023-01-19 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Ukmergės r.sav. / Graužiečiai Kęstutis J. 18 Z
2023-01-16 Miškinis liputis (Certhia familiaris) Ukmergės r.sav. / Šešuolių giria Kęstutis J. 1 G1
2023-01-18 Kranklys (Corvus corax) Ukmergės r.sav. / Šešuolių giria Kęstutis J. 8 G2
2023-01-13 Žiloji antis (Aythya marila) Zarasų r.sav. / Šventoji, Kalbutiškės Daiva N. 2 Z
2023-01-18 Didžioji zylė (Parus major) Utenos r.sav. / Utena Daiva N. 1 G1
2023-01-16 Didžioji zylė (Parus major) Zarasų r.sav. / Dusetos (miestas) Daiva N. 1 G1
2023-01-18 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Vilniaus m.sav. / Neris, Vilnius / žirmūnai - Antakalnis Robertas A. 1+1 G4
2023-01-18 Javinė lingė (Circus cyaneus) Šilutės r.sav. / Bundalai Vytautas E. 1 Z
2023-01-18 Pilkoji starta (Emberiza calandra) Šilutės r.sav. / Bundalai / pievos šale Vytautas E. 1 Z
2023-01-15 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) Utenos r.sav. / Nemeikščių tvenkinys Darius N., Daiva N. ~150 Z
2023-01-14 Pilkoji varna (Corvus cornix) Utenos r.sav. / ež. Alaušas Darius N. ~300 Z
2023-01-14 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) Utenos r.sav. / ež. Alaušas Darius N. ~150+220 Z
2023-01-14 Baltnugaris genys (Dendrocopos leucotos) Utenos r.sav. / Užpaliai (kaimas) Darius N. 1 Z
2023-01-14 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Utenos r.sav. / Užpalių (HE) hidroelektrinės tvenkinys / Šventoji žemiau užtvankos Darius N. 1 Z
2023-01-14 Klykuolė (Bucephala clangula) Utenos r.sav. / Užpalių (HE) hidroelektrinės tvenkinys Darius N. 2 G1
2023-01-14 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Utenos r.sav. / Užpalių (HE) hidroelektrinės tvenkinys Darius N. 1 Z
2023-01-14 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Utenos r.sav. / ež.Lydekis Darius N., Jonas J. 1 Z
2023-01-15 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Utenos r.sav. / Nemeikščių tvenkinys Darius N., Daiva N. 3 Z
2023-01-15 Paprastoji pilkoji zylė (Poecile palustris) Utenos r.sav. / Utena / Vyžuonos parkas Darius N., Daiva N. 1 G1
2023-01-17 Naminė pelėda (Strix aluco) Vilniaus m.sav. / Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas) Robertas A. 2 G1
2023-01-14 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Pasvalio r.sav. / Lėvuo, Pasvalys Arūnas Č. 4 Z
2023-01-14 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Pasvalio r.sav. / Lėvuo, Pasvalys Arūnas Č. 2 Z
2023-01-14 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Pasvalio r.sav. / Lėvuo, Pasvalys Arūnas Č. 146 Z
2023-01-14 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Pasvalio r.sav. / Lėvuo, Pasvalys Arūnas Č. 3 Z
2023-01-14 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Pasvalio r.sav. / Lėvuo, Pasvalys Arūnas Č. 1 Z
2023-01-14 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Pasvalio r.sav. / Lėvuo, Pasvalys Arūnas Č. 240 Z
2023-01-14 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) Pasvalio r.sav. / Sindriūnai / Mūšos upė Arūnas Č. 36 Z
2023-01-14 Klykuolė (Bucephala clangula) Pasvalio r.sav. / Sindriūnai / Mūšos upė Arūnas Č. 23 Z
2023-01-14 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Pasvalio r.sav. / Sindriūnai / Mūšos upė Arūnas Č. 9 Z
2023-01-14 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Pasvalio r.sav. / Sindriūnai / Mūšos upė Arūnas Č. 170 Z
2023-01-14 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Pasvalio r.sav. / Mūša, Švobiškis Arūnas Č. 68 Z