Fenologijos srautas



Bendra 2021 metų statistika

Įvesta stebėjimų: 6882

Skirtingų rūšių: 271

Skirtingų savivaldybių: 54

Stebėtojų skaičius: 87



Stebėjimų skaičiaus kitimas Stebėjimai   Rūšys   Vietos   Savivaldybės



Naujausi stebėjimai Rikiuoti pagal stebėjimo datą | Rikiuoti pagal įvedimo datą  Visi stebėjimai
Info Data Rūšis Savivaldybė / Tiksli stebėjimo vieta Stebėtojai Skaičius Fazė
2021-09-21 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Klaipėdos m. sav. (be Kopgalio ir Smiltynės) / Jono kalnelio kanale Tomas J. 1
2021-09-21 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Klaipėdos m. sav. (be Kopgalio ir Smiltynės) / Jono kalnelio kanale Tomas J. 1
2021-09-21 Ankstyvoji pečialinda (Phylloscopus trochilus) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Juodkrantė / Pamarys Darius N., Daiva N. 3 PM3
2021-09-21 Mėlyngurklė (Luscinia svecica) svecica Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Juodkrantė / Pamarys Darius N., Daiva N. 1 RM2
2021-09-21 Kanadinė berniklė (Branta canadensis) Šilutės r.sav. / Kintų žuvininkystės tvenkiniai Vytautas E. 1
2021-09-20 Mažoji gulbė (Cygnus columbianus) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Kuršių marios, Kuršių Nerija / Į šiaurę nuo Juodkrantės, Lybio įlanka Darius N., Daiva N. 1 M
2021-09-20 Nendrinė vištelė (Gallinula chloropus) Vilniaus m.sav. / Markučių parkas / Tvenkinuke Robertas A. 2
2021-09-20 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Ukmergės r.sav. / Laumėnai / Dvaro g. Kęstutis J., Asta J. 1 RM3
2021-09-20 Paprastasis pelėsakalis (Falco tinnunculus) Ukmergės r.sav. / Liaušiai / Ant laidų šalia kelio Ukmergė - Molėtai Kęstutis J. 1 RM2
2021-09-20 Paprastasis pelėsakalis (Falco tinnunculus) Ukmergės r.sav. / Kartėnai / Arimas šalia kelio Ukmergė - Molėtai Kęstutis J. 1 RM2
2021-09-20 Tūbuotasis suopis (Buteo lagopus) Ukmergės r.sav. / Kartėnai / Arimas šalia kelio Ukmergė - Molėtai Kęstutis J. 1 SRM1
2021-09-20 Margasis žiogelis (Locustella naevia) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Juodkrantė / Pamarys Darius N., Daiva N. 1 RM3
2021-09-20 Ežerinė nendrinukė (Acrocephalus schoenobaenus) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Juodkrantė / Pamarys Darius N., Daiva N. 1 RM3
2021-09-20 Didžioji krakšlė (Acrocephalus arundinaceus) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Juodkrantė / Pamarys Darius N., Daiva N. 1 RM3
2021-09-20 Uolinis karvelis (Columba livia) Vilniaus m.sav. / Antakalnis / Balkone Robertas A. 1 J3
2021-09-20 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Juodkrantės sengirė Darius N., Daiva N. 1 G4
2021-09-20 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Juodkrantės sengirė Darius N., Daiva N. 1 G4
2021-09-19 Pilkoji gervė (Grus grus) Klaipėdos m. sav. (be Kopgalio ir Smiltynės) Tomas J. 49
2021-09-19 Uolinis kalviukas (Anthus petrosus) Šilutės r.sav. / Ventės ragas Vytautas E. 2
2021-09-19 Remeza (Remiz pendulinus) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Juodkrantė / Pamarys Darius N., Daiva N. 2 RM2
2021-09-19 Strazdas giesmininkas (Turdus philomelos) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Juodkrantė / Pamarys Darius N., Daiva N. RM2
2021-09-19 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Juodkrantė / Pamarys Darius N., Daiva N. RM2
2021-09-19 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Juodkrantė / Pamarys Darius N., Daiva N. RM2
2021-09-19 Baltoji kielė (Motacilla alba) Zarasų r.sav. / Julijanava / ant kelio netoli Igoris S. ~40-50 RM2
2021-09-19 Ankstyvoji pečialinda (Phylloscopus trochilus) Klaipėdos r.sav. / Liaunai Gražina Ž. 1 RM2
2021-09-19 Juodagalvė devynbalsė (Sylvia atricapilla) Klaipėdos r.sav. / Liaunai Gražina Ž. 1 RM2
2021-09-19 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Klaipėdos r.sav. / Liaunai Gražina Ž. 1
2021-09-19 Pilkoji gervė (Grus grus) Klaipėdos r.sav. / Liaunai Gražina Ž. 15 RM2
2021-09-18 Pilkoji gervė (Grus grus) Klaipėdos m. sav. (be Kopgalio ir Smiltynės) Tomas J. 182+300+42
2021-09-18 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Klaipėdos m. sav. (be Kopgalio ir Smiltynės) / Zardes tvenkinys Tomas J. 1
2021-09-18 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Klaipėdos m. sav. (be Kopgalio ir Smiltynės) / Zardes tvenkinys Tomas J. 2
2021-09-18 Uolinis kalviukas (Anthus petrosus) Šilutės r.sav. / Ventės ragas Vytautas E. 3
2021-09-18 Pilkoji gervė (Grus grus) Zarasų r.sav. / Kiviškės Igoris S. 3 RM3
2021-09-18 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Zarasų r.sav. / Julijanava / laukai netoli Igoris S. 1
2021-09-18 Amalinis strazdas (Turdus viscivorus) Zarasų r.sav. / Ditkūnai Igoris S. 11 RM1
2021-09-18 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Zarasų r.sav. / Ditkūnai Igoris S. 5 RM3
2021-09-18 Amalinis strazdas (Turdus viscivorus) Ignalinos r.sav. / ež.Skaidrys / pakrantėje Igoris S. 1
2021-09-18 Paprastasis pelėsakalis (Falco tinnunculus) Zarasų r.sav. / Magučiai / laukai netoli Igoris S. 1 RM2
2021-09-18 Paprastasis pelėsakalis (Falco tinnunculus) Zarasų r.sav. / Ilgiškė / laukai netoli Igoris S., Arsenijus S. 1 RM2
2021-09-18 Paprastasis pelėsakalis (Falco tinnunculus) Zarasų r.sav. / ež.Apidemis / pakrantėje Igoris S., Arsenijus S. 1 RM2
2021-09-17 Pievinis kalviukas (Anthus pratensis) Zarasų r.sav. / Ditkūnai Igoris S. 1
2021-09-17 Šiaurinis kikilis (Fringilla montifringilla) Zarasų r.sav. / Ditkūnai Igoris S. 1+1 SRM1
2021-09-17 Žuvininkas (Pandion haliaetus) Vilniaus m.sav. / Neris, Vilnius / Antakalnis Robertas A. 1 RM2
2021-09-17 Langinė kregždė (Delichon urbicum) Vilniaus m.sav. / Neris, Vilnius / Valakampiai Robertas A. 1 RM3
2021-09-17 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Vilniaus m.sav. / Valakupiai / Antakalnis Robertas A. 1+1 G4
2021-09-17 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Vilniaus m.sav. / Valakupiai Robertas A. 1
2021-09-17 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Vilniaus m.sav. / Valakupiai Robertas A. 1 G4
2021-09-17 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Vilniaus m.sav. / Valakupiai Robertas A. ~100 RM2
2021-09-17 Baltoji kielė (Motacilla alba) Vilniaus m.sav. / Neris, Vilnius / Valakampiai Robertas A. 7 RM2
2021-09-17 Kėkštas (Garrulus glandarius) Vilniaus m.sav. / Valakupiai Robertas A. 106 RM2
2021-09-17 Dirvinis vieversys (Alauda arvensis) Vilniaus m.sav. / Antakalnis / Valakampiai Robertas A. 3+4 RM1
2021-09-17 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Vilniaus m.sav. / Neris, Vilnius / Valakampiai Robertas A. 1+1+1
2021-09-17 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Vilniaus m.sav. / Neris, Vilnius / Valakampiai Robertas A. 1 RM3
2021-09-17 Pilkoji pečialinda (Phylloscopus collybita) Vilniaus m.sav. / Antakalnis / Valakampiai Robertas A. 1+1+1 G4
2021-09-17 Didžioji zylė (Parus major) Vilniaus m.sav. / Antakalnis / Valakampiai Robertas A. RM2
2021-09-17 Strazdas giesmininkas (Turdus philomelos) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. 6+ RM1
2021-09-17 Alksninukas (Spinus spinus) Vilniaus m.sav. / Antakalnis / Valakampiai Robertas A. ~20+~30+~30+~40+~25 RM2
2021-09-17 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. 50+ RM2
2021-09-17 Juodagalvė devynbalsė (Sylvia atricapilla) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. 2+3+2 RM1
2021-09-17 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Vilniaus m.sav. / Antakalnis / Valakampiai Robertas A. ~30+~70+~60+~80 RM2
2021-09-16 Pilkoji gervė (Grus grus) Jonavos r.sav. / Išorai Igoris S. ~100 RM2
2021-09-16 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai Robertas A. 2
2021-09-16 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai Robertas A. 120+ RM2
2021-09-16 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai Robertas A. 31+ RM2
2021-09-16 Pilkoji pečialinda (Phylloscopus collybita) Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai Robertas A. 1 G4
2021-09-16 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai Robertas A. 9+ SRM1
2021-09-16 Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros) Vilniaus r.sav. / Baronai (Bezdonių sen.) Robertas A. 1 G4
2021-09-16 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Vilkaviškio r.sav. / Maldėnai Augustas R. 2 RM3
2021-09-16 Silkinis kiras (Larus fuscus) fuscus Jonavos r.sav. / Aukštigaliai Augustas R. 2 SRM2
2021-09-16 Kėkštas (Garrulus glandarius) Jonavos r.sav. / Gineikiai Augustas R. 110+ RM2
2021-09-16 Urvinė antis (Tadorna tadorna) Prienų r.sav. / Išlaužo žuvininkystės tvenkiniai Augustas R. 1 RM3
2021-09-16 Mažasis bėgikas (Calidris minuta) Prienų r.sav. / Išlaužo žuvininkystės tvenkiniai Augustas R. 1 SRM3
2021-09-16 Žaliakojis tulikas (Tringa nebularia) Prienų r.sav. / Išlaužo žuvininkystės tvenkiniai Augustas R. 4+ SRM3
2021-09-16 Tamsusis tilvikas (Tringa erythropus) Prienų r.sav. / Išlaužo žuvininkystės tvenkiniai Augustas R. 1 SRM3
2021-09-16 Juodakrūtis bėgikas (Calidris alpina) Prienų r.sav. / Išlaužo žuvininkystės tvenkiniai Augustas R. 15+ SRM3
2021-09-16 Startsakalis (Falco columbarius) Jonavos r.sav. / Aukštigaliai Augustas R. 1 RM1, RM2
2021-09-16 Kanadinė berniklė (Branta canadensis) Šilutės r.sav. / Žemaitkiemis (Saugų sen.) Vytautas E. 1
2021-09-16 Ilgauodegė zylė (Aegithalos caudatus) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. 30+ RM2
2021-09-15 Pilkoji gervė (Grus grus) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. ~50+~30+~40+~60 RM2
2021-09-15 Kėkštas (Garrulus glandarius) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. 38+ RM2
2021-09-15 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Vilniaus m.sav. / Neris, Vilnius / žvėrynas / Vingio parkas Robertas A. 1+1+2 RM2
2021-09-15 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Vilniaus m.sav. / Vingio parkas Robertas A. 1
2021-09-15 Paukštvanagis (Accipiter nisus) Vilniaus m.sav. / Žvėrynas Robertas A. 1
2021-09-15 Tulžys (Alcedo atthis) Vilniaus m.sav. / Neris, Vilnius / Antakalnis/žirmūnai/žvėrynas Robertas A. 1+1+1+1+1
2021-09-15 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Vilniaus m.sav. / Žvėrynas / tvenkinuke Robertas A. 2 SRM1
2021-09-15 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) Vilniaus m.sav. / Senamiestis Robertas A. 5 RM2
2021-09-15 Baltoji kielė (Motacilla alba) Vilniaus m.sav. / Antakalnis / žirmūnai/žvėrynas Robertas A. 1+1+1 RM3
2021-09-15 Svilikėlis (Serinus serinus) Vilniaus m.sav. / Žirmūnai Robertas A. 1 RM1
2021-09-15 Pilkoji pečialinda (Phylloscopus collybita) Vilniaus m.sav. / Antakalnis / Žvėrynas Robertas A. 1+1+1 G4
2021-09-15 Didžioji zylė (Parus major) Vilniaus m.sav. / Antakalnis / Žvėrynas Robertas A. 1+1 G4
2021-09-15 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Vilniaus m.sav. Robertas A. RM2, G4
2021-09-15 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Vilniaus m.sav. / Neris, Vilnius / Antakalnis/žirmūnai Robertas A. 1+1+1
2021-09-15 Vištvanagis (Accipiter gentilis) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. 1
2021-09-15 Kuosa (Coloeus monedula) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. ~130 RM2
2021-09-15 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Vilniaus m.sav. / Antakalnis Robertas A. 23 RM2
2021-09-15 Alksninukas (Spinus spinus) Vilniaus m.sav. / Antakalnis / Žvėrynas Robertas A. 6+8+~60+18+~50 RM2
2021-09-15 Sakalas keleivis (Falco peregrinus) Kauno r.sav. / Preišiogala Augustas R. 1 SPM1
2021-09-15 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Kauno r.sav. / Skrebiniškiai Augustas R. 1000+ RM2
2021-09-15 Pilkoji gervė (Grus grus) Kauno r.sav. / Skrebiniškiai Augustas R. 225+95+79+80+8+3+2+22+37+47+57+ RM2
2021-09-15 Paukštvanagis (Accipiter nisus) Kauno r.sav. / Skrebiniškiai Augustas R. 2+ RM2