Fenologijos srautas



Bendra 2021 metų statistika

Įvesta stebėjimų: 4017

Skirtingų rūšių: 223

Skirtingų savivaldybių: 49

Stebėtojų skaičius: 79



Stebėjimų skaičiaus kitimas Stebėjimai   Rūšys   Vietos   Savivaldybės



Naujausi stebėjimai Rikiuoti pagal stebėjimo datą | Rikiuoti pagal įvedimo datą  Visi stebėjimai
Info Data Rūšis Savivaldybė / Tiksli stebėjimo vieta Stebėtojai Skaičius Fazė
2021-05-05 Ledinė antis (Clangula hyemalis) Klaipėdos m. sav. (be Kopgalio ir Smiltynės) / Pirmoji Melnragė / jura prie molo Tomas J. 4
2021-05-05 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Klaipėdos m. sav. (be Kopgalio ir Smiltynės) / Pirmoji Melnragė / jura prie molo Tomas J. 1
2021-05-05 Uldukas (Columba oenas) Šilutės r.sav. / Lankupiai / laukai aplink Robertas A. 2
2021-05-05 Dirvinis sėjikas (Pluvialis apricaria) Šilutės r.sav. / Lankupiai / laukai aplink Robertas A. ~300 PM2, PM3
2021-05-05 Gaidukas (Calidris pugnax) Šilutės r.sav. / Sakūčiai/ Alka/Bundalai/Lankupiai Robertas A. PM2, PM3
2021-05-05 Tamsusis tilvikas (Tringa erythropus) Šilutės r.sav. / Lankupiai / laukai aplink Robertas A. 1 SPM2, SPM3
2021-05-05 Urvinė antis (Tadorna tadorna) Šilutės r.sav. / Lankupiai / laukai aplink Robertas A. 2+2 G2
2021-05-05 Miškinis kalviukas (Anthus trivialis) Šilutės r.sav. / Čiūteliai Robertas A. 1 G1
2021-05-05 Paprastoji kiauliukė (Saxicola rubetra) Šilutės r.sav. Robertas A. G2
2021-05-05 Rudasis peslys (Milvus milvus) Šilutės r.sav. / Saugos / laukai aplink Robertas A. 1
2021-05-05 Pietinis purplelis (Streptopelia decaocto) Šilutės r.sav. / Saugos Robertas A. 1 G1, G2
2021-05-05 Švygžda (Porzana porzana) Šilutės r.sav. / Alka Vytautas E. 1 PM1
2021-05-05 Pievinė lingė (Circus pygargus) Šilutės r.sav. / Bundalai / laukai aplink Robertas A. 2 G1
2021-05-05 Margasparnė musinukė (Ficedula hypoleuca) Šilutės r.sav. / Bundalai / Saugos / laukai aplink Robertas A. 1+1 PM1, G1
2021-05-05 Kranklys (Corvus corax) Šilutės r.sav. / Sakūčiai / laukai aplink Robertas A. 2+1 J2, J1-2
2021-05-05 Stulgys (Gallinago media) Šilutės r.sav. / Alka Vytautas E. 1
2021-05-05 Rytinė lakštingala (Luscinia luscinia) Šilutės r.sav. / Sakūčiai / laukai aplink Robertas A. 1 G1
2021-05-05 Pelėdikė (Athene noctua) Šilutės r.sav. / Žemaitkiemis (Saugų sen.) Vytautas E. 1
2021-05-05 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Šilutės r.sav. / Alka / Sakūčiai Robertas A. 1+1 G1
2021-05-05 Mažoji žąsis (Anser erythropus) Šilutės r.sav. / Tatamiškiai Vytautas E. 2
2021-05-05 Baltoji kielė (Motacilla alba) Šilutės r.sav. / Sakūčiai Robertas A. 1 L
2021-05-05 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Šilutės r.sav. / Sakūčių miškas Robertas A. 2+2+ J1-2
2021-05-05 Švygžda (Porzana porzana) Šilutės r.sav. / Alka Robertas A. 1 G1
2021-05-05 Žaliakojis tulikas (Tringa nebularia) Šilutės r.sav. / Sakūčiai / Alka/ laukai aplink Robertas A. SPM2, SPM3
2021-05-05 Tikutis (Tringa glareola) Šilutės r.sav. / Alka / Sakūčiai / laukai aplink Robertas A. 11+8+3+7 PM2
2021-05-05 Ankstyvoji pečialinda (Phylloscopus trochilus) Šilutės r.sav. / Alka Robertas A. 1+1 G1, G2
2021-05-05 Ežerinė nendrinukė (Acrocephalus schoenobaenus) Šilutės r.sav. / Alka / laukai aplink Robertas A. 1 G1
2021-05-05 Gegutė (Cuculus canorus) Šilutės r.sav. / Šilutė / Alka / Sakūčiai Robertas A. 1+1+1 G1
2021-05-05 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Šilutės r.sav. / Žemaičių Naumiestis Robertas A. 1 L
2021-05-05 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Šilutės r.sav. Robertas A. L, I1
2021-05-05 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Šilutės r.sav. / Vainutas Robertas A. 2 L
2021-05-05 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Smiltynė Edmundas V. 2 G2
2021-05-05 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Smiltynė Edmundas V. 2 G2
2021-05-05 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Smiltynė / Ant pietinio molo, tarp bangolaužių Edmundas V. 1 G1
2021-05-05 Margasparnė musinukė (Ficedula hypoleuca) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Smiltynė / Netoli pietinio molo, Kuršių marių pakrantėje. Edmundas V. 1 G1
2021-05-05 Paprastoji raudonuodegė (Phoenicurus phoenicurus) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Smiltynė Edmundas V. 1 G1
2021-05-05 Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Kuršių marios, Kuršių Nerija Edmundas V. 1 G1
2021-05-05 Grąžiagalvė (Jynx torquilla) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Kopgalis Saulius K. 1 PM1
2021-05-05 Žalioji pečialinda (Phylloscopus sibilatrix) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Kopgalis Saulius K. 1 PM1
2021-05-05 Pilkoji devynbalsė (Sylvia curruca) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Kopgalis Saulius K. 2 PM1
2021-05-05 Šiaurinis kikilis (Fringilla montifringilla) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Kopgalis Saulius K. 2 SPM3
2021-05-05 Mažoji žuvėdra (Sternula albifrons) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Kopgalis Saulius K. 6 PM1, PM2
2021-05-05 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Raseinių r.sav. / Alsos žuvininkystės tvenkinys Augustas R. 150+ PM2
2021-05-05 Kanadinė berniklė (Branta canadensis) Raseinių r.sav. / Alsos žuvininkystės tvenkinys Augustas R. 1 PM2
2021-05-05 Gaidukas (Calidris pugnax) Raseinių r.sav. / Alsos žuvininkystės tvenkinys Augustas R. 700+ PM2
2021-05-05 Tamsusis tilvikas (Tringa erythropus) Raseinių r.sav. / Alsos žuvininkystės tvenkinys Augustas R. 11+ SPM2
2021-05-05 Žaliakojis tulikas (Tringa nebularia) Raseinių r.sav. / Alsos žuvininkystės tvenkinys Augustas R. 15+ SPM2
2021-05-03 Gegutė (Cuculus canorus) Vilkaviškio r.sav. / Kybartai (miestas) Augustas R. 1 PM1, PM2, G1
2021-05-03 Rytinė lakštingala (Luscinia luscinia) Vilkaviškio r.sav. / Kybartai (miestas) Augustas R. 1 PM1, G1
2021-05-04 Juodasis gandras (Ciconia nigra) Jonavos r.sav. / Vanagiškiai Augustas R. 1 PM3
2021-05-04 Baltabruvis nykštukas (Regulus ignicapilla) Jonavos r.sav. / Vanagiškiai Augustas R. 1 G1, G2
2021-05-04 Margasparnė musinukė (Ficedula hypoleuca) Šakių r.sav. / Upeglynio miškas Rimvydas J. 2 PM1
2021-05-04 Gegutė (Cuculus canorus) Vilkaviškio r.sav. / Paežerių ežeras (šalia Paežerių) Augustas R. 1 PM2, G2
2021-05-04 Nendrinis žiogelis (Locustella luscinioides) Vilkaviškio r.sav. / Alvito ežeras Augustas R. 3+ PM2, G2
2021-05-04 Rytinė lakštingala (Luscinia luscinia) Vilkaviškio r.sav. / Alvito ežeras Augustas R. 1 PM2, G1
2021-05-04 Didžioji krakšlė (Acrocephalus arundinaceus) Vilkaviškio r.sav. / Paežerių ežeras (šalia Paežerių) Augustas R. 1 PM2, G1
2021-05-04 Žuvininkas (Pandion haliaetus) Vilkaviškio r.sav. / Alvito ežeras Augustas R. 2 PM3
2021-05-02 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Ukmergės r.sav. / Liaušiai / šalikelė Kęstutis J., Asta J. 1 D
2021-05-04 Sakalas keleivis (Falco peregrinus) Šilutės r.sav. / Alka / Alkos polderis Arūnas Č. 1 SPM3
2021-05-04 Plėšrioji žuvėdra (Hydroprogne caspia) Šilutės r.sav. / Kintų žuvininkystės tvenkiniai Arūnas Č. 3 PM2
2021-05-04 Juodakrūtis bėgikas (Calidris alpina) Šilutės r.sav. / Kintų žuvininkystės tvenkiniai Arūnas Č. ~100 PM2
2021-05-04 Rytinė lakštingala (Luscinia luscinia) Šilutės r.sav. / Kintų žuvininkystės tvenkiniai Arūnas Č. 1 PM1, G1
2021-05-04 Mažasis kiras (Hydrocoloeus minutus) Šilutės r.sav. / Kintų žuvininkystės tvenkiniai Arūnas Č. 100 PM2
2021-05-01 Šiaurinis kikilis (Fringilla montifringilla) Šilutės r.sav. / Užliekniai Augustas Š. 1 SPM3
2021-05-01 Sketsakalis (Falco subbuteo) Šilutės r.sav. / Sausgalviai Augustas Š. 1 PM1
2021-04-23 Smailiauodegis plėšikas (Stercorarius parasiticus) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Baltijos jūra, Nida Augustas Š. 1 SPM1
2021-05-01 Sodinė starta (Emberiza hortulana) Šilutės r.sav. / Užliekniai Augustas Š. 3 PM1, G1
2021-05-03 Svirbelis (Bombycilla garrulus) Vilniaus m.sav. / Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas) Augustas Š. 1+ SPM3
2021-04-30 Švygžda (Porzana porzana) Šilutės r.sav. / Sausgalviai / užlietos pievos Augustas Š. PM1, G1
2021-05-02 Tamsusis tilvikas (Tringa erythropus) Šilutės r.sav. Augustas Š. SPM1, SPM2
2021-05-02 Teminko bėgikas (Calidris temminckii) Šilutės r.sav. / Kintų žuvininkystės tvenkiniai / nuleistas tvenkinys Augustas Š. 2 SPM1
2021-04-24 Tikutis (Tringa glareola) Šilutės r.sav. Augustas Š. SPM2
2021-04-28 Tikutis (Tringa glareola) Šalčininkų r.sav. / ež. Papis Augustas Š. 2+1 SPM1
2021-05-01 Trumpasnapė žąsis (Anser brachyrhynchus) Šilutės r.sav. / Sausgalviai / pievos Augustas Š. 1 SPM3
2021-04-24 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Smiltynė / Kuršių marios Augustas Š. >40 PM1, PM2
2021-05-01 Vidutinė kuolinga (Numenius phaeopus) Šilutės r.sav. / Rupkalviai Augustas Š. 1 SPM2
2021-04-24 Vidutinė kuolinga (Numenius phaeopus) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) Augustas Š. 1 SPM1, SPM2
2021-05-01 Žaliakojis tulikas (Tringa nebularia) Šilutės r.sav. Augustas Š. SPM2
2021-04-30 Žalioji pečialinda (Phylloscopus sibilatrix) Vilniaus m.sav. / Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas) Augustas Š. 12 PM2, G1, G2
2021-04-23 Žiloji antis (Aythya marila) Vilniaus m.sav. / Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas) Augustas Š. ~70 SPM2
2021-05-04 Žuvininkas (Pandion haliaetus) Vilniaus m.sav. / Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas) Augustas Š. 1 PM2
2021-05-04 Juodakrūtis bėgikas (Calidris alpina) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Kopgalis Saulius K. 4 PM1, PM2
2021-05-04 Margasnapė žuvėdra (Thalasseus sandvicensis) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Kopgalis Saulius K. 1 PM1
2021-04-28 Gaidukas (Calidris pugnax) Šalčininkų r.sav. / ež. Papis Augustas Š. ~30 PM2
2021-05-01 Ežerinė nendrinukė (Acrocephalus schoenobaenus) Šilutės r.sav. Augustas Š. 1+1+1+1 PM1, G1
2021-05-01 Dirvoninis kalviukas (Anthus campestris) Šilutės r.sav. / Užliekniai Augustas Š. 1 PM1
2021-05-02 Didžioji kuolinga (Numenius arquata) Šilutės r.sav. Augustas Š. PM2, PM3
2021-05-01 Didžioji krakšlė (Acrocephalus arundinaceus) Šilutės r.sav. / Rusnė Augustas Š. 1+1 PM1, G1
2021-05-01 Didysis apuokas (Bubo bubo) Šilutės r.sav. Augustas Š. 1 G3
2021-04-30 Baltabruvis strazdas (Turdus iliacus) Vilniaus m.sav. / Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas) Augustas Š. 3 SPM3
2021-04-29 Ankstyvoji pečialinda (Phylloscopus trochilus) Vilniaus m.sav. / Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas) Augustas Š. 1+1+1+1+1+1 PM2, G1, G2
2021-05-03 Margasparnė musinukė (Ficedula hypoleuca) Vilkaviškio r.sav. / Bajorai (Kybartų sen.) Augustas R. 1 PM1, PM2
2021-04-29 Ankstyvoji pečialinda (Phylloscopus trochilus) Vilniaus m.sav. / Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas) Augustas Š. 1+1 PM1, G1
2021-04-28 Ankstyvoji pečialinda (Phylloscopus trochilus) Šalčininkų r.sav. / Baltoji Vokė / šlapžemė ir apylinkės Augustas Š. 1+1+1+1+1 PM1, G1
2021-04-29 Amalinis strazdas (Turdus viscivorus) Vilniaus m.sav. / Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas) Augustas Š. 1+5 PM3
2021-05-02 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Šakių r.sav. / Karkazai Rimvydas J. 15 I2
2021-05-02 Mėlynoji zylė (Cyanistes caeruleus) Šakių r.sav. / Upeglynio miškas Rimvydas J. 1 I2
2021-05-02 Didžioji zylė (Parus major) Šakių r.sav. / Upeglynio miškas Rimvydas J. 3 I2
2021-05-03 Paprastoji raudonuodegė (Phoenicurus phoenicurus) Šakių r.sav. / Karkazai Rimvydas J. 1 PM1
2021-05-03 Mažoji žuvėdra (Sternula albifrons) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Kopgalis Saulius K. 8 PM1, PM2