Fenologijos srautas



Bendra 2022 metų statistika

Įvesta stebėjimų: 437

Skirtingų rūšių: 91

Skirtingų savivaldybių: 29

Stebėtojų skaičius: 30



Stebėjimų skaičiaus kitimas Stebėjimai   Rūšys   Vietos   Savivaldybės



Naujausi stebėjimai Rikiuoti pagal stebėjimo datą | Rikiuoti pagal įvedimo datą  Visi stebėjimai
Info Data Rūšis Savivaldybė / Tiksli stebėjimo vieta Stebėtojai Skaičius Fazė
2022-01-25 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Klaipėdos m. sav. (be Kopgalio ir Smiltynės) / Universitetas Augustas R. 20+ Z
2022-01-25 Žaliukė (Chloris chloris) Vilniaus m.sav. / Žirmūnai Robertas A. 1+1 G1
2022-01-25 Alksninukas (Spinus spinus) Vilniaus m.sav. / Tuskulėnų parkas Robertas A. 14 G1, Z
2022-01-25 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Vilniaus m.sav. / Tuskulėnų parkas Robertas A. 1 Z
2022-01-25 Svilikas (Coccothraustes coccothraustes) Vilniaus m.sav. / Tuskulėnų parkas Robertas A. 11 Z
2022-01-25 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Vilniaus m.sav. / Tuskulėnų parkas Robertas A. 1 Z
2022-01-25 Kovas (Corvus frugilegus) Vilniaus m.sav. / Tuskulėnų parkas Robertas A. 6 G1, L
2022-01-25 Dagilis (Carduelis carduelis) Vilniaus m.sav. / Tuskulėnų parkas Robertas A. 1 G1
2022-01-25 Paprastasis kiras (Larus canus) Vilniaus m.sav. / Neris, Vilnius / Senamiestis Robertas A. 50+ Z
2022-01-25 Kaspijinis kiras (Larus cachinnans) Vilniaus m.sav. / Neris, Vilnius / Senamiestis Robertas A. 6+ Z
2022-01-25 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) Vilniaus m.sav. / Neris, Vilnius / Senamiestis Robertas A. 70+ Z
2022-01-25 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Vilniaus m.sav. / Žvėrynas Robertas A. 1 Z
2022-01-25 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Vilniaus m.sav. / Žvėrynas Robertas A. 11 Z
2022-01-25 Ilgasnapė vištelė (Rallus aquaticus) Vilniaus m.sav. / Žvėrynas Robertas A. 1 Z
2022-01-25 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Vilniaus m.sav. / Neris, Vingio parkas Robertas A. 1 Z
2022-01-25 Laukys (Fulica atra) Vilniaus m.sav. / Neris, Vingio parkas / Žvėrynas Robertas A. 1 Z
2022-01-25 Juodasis strazdas (Turdus merula) Vilniaus m.sav. / Žvėrynas Robertas A. 2 Z
2022-01-25 Mėlynoji zylė (Cyanistes caeruleus) Vilniaus m.sav. / Žvėrynas Robertas A. 1+1+1+1+1 G1
2022-01-25 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Vilniaus m.sav. / Žvėrynas Robertas A. 1+1+1 Z, G4
2022-01-25 Didžioji zylė (Parus major) Kauno m.sav. / Eiguliai Igoris S. 1+1 G4
2022-01-25 Juodasis strazdas (Turdus merula) Kauno m.sav. / Eiguliai Igoris S. 6 Z
2022-01-25 Paprastoji pilkoji zylė (Poecile palustris) Vilniaus m.sav. / Žvėrynas Robertas A. 1 G1
2022-01-25 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Vilniaus m.sav. / Žvėrynas Robertas A. 1+1+1 G1
2022-01-25 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Vilniaus m.sav. / Žvėrynas Robertas A. 1 G1
2022-01-25 Svilikas (Coccothraustes coccothraustes) Vilniaus m.sav. / Žvėrynas Robertas A. 12+6+9 Z
2022-01-25 Šarka (Pica pica) Vilniaus m.sav. / Žvėrynas Robertas A. 2 Z
2022-01-25 Didžioji zylė (Parus major) Vilniaus m.sav. / Žvėrynas Robertas A. 1+1+1+1+1+1+1+1+1+1 G1
2022-01-23 Pietinis purplelis (Streptopelia decaocto) Jonavos r.sav. / Normainėliai Vaida P. 7
2022-01-23 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Jonavos r.sav. / Normainėliai Vaida P. ~120
2022-01-24 Paukštvanagis (Accipiter nisus) Vilniaus m.sav. / Valakupiai Robertas A. 1 Z
2022-01-24 Klykuolė (Bucephala clangula) Vilniaus m.sav. / Neris, Vilnius / Valakampiai Robertas A. 8 G1
2022-01-24 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Vilniaus m.sav. / Valakupiai Robertas A. 2 G1
2022-01-24 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Vilniaus m.sav. / Neris, Vilnius / Valakampiai Robertas A. 1 Z
2022-01-24 Alksninukas (Spinus spinus) Vilniaus m.sav. / Valakupiai Robertas A. ~10 Z
2022-01-24 Paprastasis nykštukas (Regulus regulus) Vilniaus m.sav. / Valakupiai Robertas A. ~20 Z
2022-01-24 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Vilniaus m.sav. / Neris, Vilnius / Valakampiai Robertas A. 2 Z
2022-01-24 Paprastasis suopis (Buteo buteo) Vilniaus m.sav. / Valakupiai Robertas A. 1 Z
2022-01-24 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Utenos r.sav. / Utena Darius N. 1 G1
2022-01-24 Mėlynoji zylė (Cyanistes caeruleus) Utenos r.sav. / Utena Darius N., Daiva N. 1 G1
2022-01-24 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Vilniaus m.sav. / Užupis / Kūdrų parkas Mantas J. 16
2022-01-24 Svilikas (Coccothraustes coccothraustes) Vilniaus m.sav. / Jeruzalė Šarūnė V. 2 Z
2022-01-24 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Vilniaus m.sav. / Jeruzalės tvenkinys Šarūnė V. 1 Z
2022-01-23 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Rokiškio r.sav. / Jara-Šetekšna, Šetekšnos / Kamajuose Aurelijus N. 2 Z
2022-01-23 Kurapka (Perdix perdix) Ukmergės r.sav. / Liaušiai Kęstutis J., Asta J. 12
2022-01-23 Kurapka (Perdix perdix) Ukmergės r.sav. / Medinos Kęstutis J., Asta J. 10
2022-01-22 Kranklys (Corvus corax) Utenos r.sav. / Utena Darius N. 2 G1
2022-01-18 Kuosa (Coloeus monedula) Utenos r.sav. / Utena Darius N. 2 G1
2022-01-23 Didžioji zylė (Parus major) Utenos r.sav. / Utena Darius N., Daiva N. 1 G1
2022-01-23 Miškinis liputis (Certhia familiaris) Rokiškio r.sav. / miškas Skujinė Aurelijus N. 1 Z
2022-01-23 Kuosa (Coloeus monedula) Rokiškio r.sav. / Rokiškis / Jaunystės g. Aurelijus N. 11 Z
2022-01-23 Ilgauodegė zylė (Aegithalos caudatus) Rokiškio r.sav. / miškas Skujinė Aurelijus N. 5+ Z
2022-01-23 Rudakaklis naras (Gavia stellata) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Baltijos jūra, Juodkrantė Augustas R. 7+ Z
2022-01-23 Juodoji antis (Melanitta nigra) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Baltijos jūra, Juodkrantė Augustas R. 6+ Z
2022-01-23 Ledinė antis (Clangula hyemalis) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Baltijos jūra, Juodkrantė Augustas R. 80+ Z
2022-01-23 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Baltijos jūra, Juodkrantė Augustas R. 200+ Z
2022-01-23 Nuodėgulė (Melanitta fusca) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Baltijos jūra, Juodkrantė Augustas R. 1250+ Z
2022-01-23 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Rokiškio r.sav. / Rokiškis / AB "Rokiškio sūris" aušinimo kūdra Aurelijus N. 48 Z
2022-01-23 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Rokiškio r.sav. / Audra / Audros upė Mičiūnų k. Aurelijus N. 2 Z
2022-01-23 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Baltijos jūra, Juodkrantė Augustas R. 1 Z
2022-01-23 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) Rokiškio r.sav. / Audra / Audros upė Mičiūnų k. Aurelijus N. 3 Z
2022-01-23 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Rokiškio r.sav. / Audra / Audros upė Mičiūnų k. Aurelijus N. 50 Z
2022-01-23 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Rokiškio r.sav. / Dusetų miškas / nuo Kalbutiškio tilto Aurelijus N. 2 Z
2022-01-23 Klykuolė (Bucephala clangula) Rokiškio r.sav. / ež. Rašai (Rašų ež.) Aurelijus N. 90+ Z
2022-01-23 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Rokiškio r.sav. / ež. Rašai (Rašų ež.) Aurelijus N. 7 Z
2022-01-23 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Rokiškio r.sav. / ež. Rašai (Rašų ež.) Aurelijus N. 7 Z
2022-01-23 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Rokiškio r.sav. / Kalbutiškės / nuo Rašų ež. link Dusetų miško Aurelijus N. 1 Z
2022-01-23 Mažasis dančiasnapis (Mergellus albellus) Zarasų r.sav. / Šventoji, Kalbutiškės / nuo Kalbutiškio tilto Aurelijus N. 1 Z
2022-01-23 Nendrinė vištelė (Gallinula chloropus) Zarasų r.sav. / Šventoji, Kalbutiškės / nuo Kalbutiškio tilto Aurelijus N. 1 Z
2022-01-23 Laukys (Fulica atra) Zarasų r.sav. / Šventoji, Kalbutiškės / nuo Kalbutiškio tilto Aurelijus N. 1 Z
2022-01-23 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Zarasų r.sav. / Šventoji, Kalbutiškės / nuo Kalbutiškio tilto Aurelijus N. 80+ Z
2022-01-23 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Zarasų r.sav. / Šventoji, Kalbutiškės / nuo Kalbutiškio tilto Aurelijus N. 3 Z
2022-01-23 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Zarasų r.sav. / Šventoji, Kalbutiškės / nuo Kalbutiškio tilto Aurelijus N. 26 Z
2022-01-23 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Rokiškio r.sav. / ež. Sartai / nuo Kalbutiškio tilto Aurelijus N. 20+ Z
2022-01-23 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) Rokiškio r.sav. / ež. Sartai / nuo Kalbutiškio tilto Aurelijus N. 9 Z
2022-01-23 Klykuolė (Bucephala clangula) Rokiškio r.sav. / ež. Sartai / nuo Kalbutiškio tilto Aurelijus N. 20 Z
2022-01-23 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Rokiškio r.sav. / ež. Sartai / nuo Kalbutiškio tilto Aurelijus N. 8 Z
2022-01-23 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Rokiškio r.sav. / Audra / Audros upėje prie Skujinės miško Aurelijus N. 30 Z
2022-01-23 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) Rokiškio r.sav. / Audra / Audros upėje prie Skujinės miško Aurelijus N. 3 Z
2022-01-23 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Rokiškio r.sav. / Audra / Audros upėje prie Skujinės miško Aurelijus N. 1 Z
2022-01-23 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Rokiškio r.sav. / miškas Skujinė / Prie Audros upės Aurelijus N. 2 Z
2022-01-23 Kuosa (Coloeus monedula) Rokiškio r.sav. / Laibgaliai Aurelijus N. 4 Z
2022-01-23 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Rokiškio r.sav. / Čelkiai Aurelijus N. 1 Z
2022-01-23 Kranklys (Corvus corax) Alytaus m.sav. / miškas Vidzgiris Eugenijus B. 1 L
2022-01-23 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Alytaus m.sav. / miškas Vidzgiris Eugenijus B. 2 G1
2022-01-22 Juodasis strazdas (Turdus merula) Vilniaus m.sav. / Aukštasis Pavilnys Eglė S. 1 Z
2022-01-22 Šiaurinis kikilis (Fringilla montifringilla) Vilniaus m.sav. / Aukštasis Pavilnys Eglė S. 1 Z
2022-01-23 Balnuotasis kiras (Larus marinus) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. 1 Z
2022-01-23 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. 3 Z
2022-01-23 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. 78 Z
2022-01-23 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. 1 Z
2022-01-23 Bukutis (Sitta europaea) Ukmergės r.sav. / Laumėnai / Dvaro g.4 Kęstutis J., Asta J. 1 G1
2022-01-22 Didžioji zylė (Parus major) Utenos r.sav. / Utena Darius N. 1 G1, G4
2022-01-22 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Klaipėdos m. sav. (be Kopgalio ir Smiltynės) / Žardės (Žardininkų) tvenkinys Augustas R. 85 Z
2022-01-22 Paprastasis čivylis (Linaria cannabina) Jurbarko r.sav. / Vajotai Augustas R. 13+28+2 Z
2022-01-22 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. 1 Z
2022-01-22 Klykuolė (Bucephala clangula) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. ~1000 Z
2022-01-22 Balnuotasis kiras (Larus marinus) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. 1 Z
2022-01-22 Laukys (Fulica atra) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. ~120 Z
2022-01-22 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. ~150+500 Z
2022-01-22 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Kauno m.sav. / Kauno HE Igoris S. 34 Z